• 20 Temmuz 2019 Cumartesi

15 Temmuz Şehitleri Anma Demokrasi ve Milli Birlik Günü Konulu Kompozisyon Yarışması

"15 Temmuz Şehitleri Anma Demokrasi ve Milli Birlik Günü Konulu Kompozisyon Yarışması"

Kars Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde düzenlenen ´´ 15 Temmuz Demokrasi Zaferi ve Şehitler’ ‘konulu kompozisyon yarışmasında, “Genç Hatipler” kalemlerini ve fikirlerini bu kez şehitlerimiz için kullandı.

15 Temmuz Şehitleri Anma Demokrasi ve Milli Birlik Günü Konulu Kompozisyon Yarışması

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Kars Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde düzenlenen ´´ 15 Temmuz Demokrasi Zaferi ve Şehitler’ ‘konulu kompozisyon  yarışmasında, “Genç Hatipler”  kalemlerini ve fikirlerini  bu kez şehitlerimiz için kullandı.

Demokrasimizin en şanlı destanlarından ve zaferlerinden  biri olan 15 Temmuz Destanı, onların kaleminden okundu. Gençlerin duygu ve heyecan yüklü satırları herkesi gururlandırdı. YARIŞMADAKİ DERECELER :

1. İsmail KARAÇAR 9/D

2. Ali Asker ER 11/C

3. Bahadır KOÇALİ 11/C

Okul idaresi ”Dereceye giren öğrencilerimize okulumuz tarafından çeşitli hediyeler verildi. Öğrencilerimizi tebrik eder, kalem çalışmalarının devamını dileriz.” Paylaşımını yaptı.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.226883