• 19 Haziran 2019 Çarşamba

2019 Bizim Yılımız Olacak

"2019 Bizim Yılımız Olacak"

Merkezi Hollanda da bulunan Edelstaal Groep, 2019 yılında da başarı grafiğini yukarı çekmek ve büyümeyi sürdürmek için bazı yeniliklere imza atmayı amaçlıyor.

2019 Bizim Yılımız Olacak

Ergun KULA / DENBOSCH /  KAFKAS HABER AJANSI

Merkezi Hollanda da bulunan Edelstaal Groep, 2019 yılında da başarı grafiğini yukarı çekmek ve büyümeyi sürdürmek için bazı yeniliklere imza atmayı amaçlıyor.

Hollandanın yanı sıra  Avrupanın 20 ülkesinde faaliyetlerde bulunan Edelstaal  Firması, Pazar payını arttırmak için bir dizi faaliyetlerde bulunacak.

Yenilikçi çalışmalarıyla adından söz ettiren şirket, 2018 yılındada  ARGE ve Inavosyon çalışmalarıyla kendisinden söz ettirmesini bildi.

Hollanda, Fransa, İsviçre, Belçika, Avusturya, İngiltere, Danimarka, Almanya, İsveç, Finlandiya, Azerbaycanda Mutfak  malzemeleri pazarlamasının   yanı sıra Türkiyede de  ciddi turizm yatırımları bulunan Edelstaal Groep  çogunluğunu bayanların oluşturduğu çalışma arkadaşlarıyla başarıdan  başarıya koşuyor.

Türklerin yanı sıra  diğer  milletlere de  hizmet sunan grup, Orta Asya Türk Cumhuriyetlerinde, Balkanlarda ve Eski Sovyet ülkelerinde yeni pazarlar arıyor.

Hollanda merkezli olan Edelstaal Groep aile işletmelerine örnek olarak gösteriliyor.

Şirketin   Genel Merkezinin bulunduğu Hollanda nın Den Bosch kentinde düzenlenen toplantılar ve Edelstaal Groep Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı  Ertan  Torunoğulları Şirketimizin bu günlere gelmesinde ve bu günkü  başarımızda Türk bayanlarının büyük emegi ve alınteri var. Biz çalışma arkadaşlarımızla gurur duyuyoruz . Bu bağlamda da siz değerli çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz.

Yaz tatilinden sonra yeni  2018- 2019 yılı  çalışma dönemi başlaması dolayısıyla şirket merkezinde düzenlenen yeni çalışma dönemi toplantısına Ertan Torunogullarının yanı sıra  şirket yöneticileri Hasan Seçilmiş, İsmail Öztürk, Şıho Perkgöz, Reyhan Öztürk ün  yanı sıra satış temsilcileri ve menejerler katıldı. 

Şirket merkezinde yapılan toplantıda konuşan Groep Başkanı Torunoğulları 38 yıl evvel bir kaç arkadaşımızla başladığımız şirketimiz bu gün Türkiyede  ve diğer Avrupa ülkerinde azmin ve disiplinli çalışmanın sembolü olarak gösterilmektedir. Bir aile işletmesi olarak büyümesini sürdüren kuruluşumuz bakanlıklar ve diğer kurum ve kuruluşlar nezdinde Örnek İşletme olarak tanınmakta ve diğer şirketler nezdinde de takdirle karşılanmaktadır.

Edelstaal Groep Yöneticileri  Hasan Seçilmiş, İsmail Öztürk, Şıho Perkgöz ve Reyhan Öztürk  yaptıkları konuşmalarda  Birlikten Kuvvet Dogar  atasözü bu şirketin Düsturu olmuş durumda.

Şirket yöneticileri de  yaptıkları açıklamada  Türkiye’de Başta turizm  ve inşaat olmak üzere faaliyet gösteren  firmamız, Fethiye, Marmaris, İstanbul ve İzmitte ciddi yatırımlarda bulunmaktayız.

Edelstaal ve ORKA olarak 20 hotelimizle Türk turizmine ve Dünya turizmine hizmet vermekteyiz.

Fethiye Bölgesinde yaptıgımız villalarımızla Türklere  ve diğer Batı Avrupalılara hitap ediyoruz. Son yıllarda Rusya ve Ukrayna dan ciddi talepler  alıyoruz. Ayrıca diger ülkelerden de ülkemize turist gelmesine ve ülke ekonomisine ciddi katkılarımız olmaktadır.

Belçika ve İtalya’da ürettigimiz  Ömür Boyu Garantili Mutfak ürünlerimizle Avrupada aranılan bir marka olmayı  başardık.

SİMTRONİC, SWS  markalarıyla ürettiğimiz tencerelerimiz Avrupa Pazarlarında artarak süren bir ilgi

İle aranan bir marka haline geldi. Başarımızda ve bu günlere gelmemizde satış temsilcilerimizin ve menejerlerimizin  katkısı ve emekleri çok. Bizleri ve firmamızı bu günlere getiren çalışma arkadaşlarımıza şükranlarımızı sunuyoruz. Türk  kadınlarına şans verildiğinde ve olanak sağlandığında başaramayacakları  bir iş dalı tanımıyoruz.

2018 yılında başarılı çalışmalar ve yapan ve konulan hedefleri yakalayan çalışma arkadaşlarımızı ödüllendirecegiz diyen  yöneticiler  2019 yılında da şirket olarak yeni sürprizlerle müşteri memnuniyetini en üst düzeye getirmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz açıklamasında bulundular.

KRİZDE ŞİRKETLER KÜÇÜLÜRKEN BİZ BÜYÜME GÖSTERDİK

Edelstaal  Group Başkan Yardımcısı Ertan Torunoğulları yaptığı açıklamada  Avrupa'da çok büyük krizin olmasına rağmen 2018 yılında Edelstaal Grubu'nun diğer şirketlerin küçülmesinin aksine rağmen, yüzde 17 oranında bir büyüme gerçekleştirdiğini söyledi.

Torunoğulları "Bu şirketimizin istikrarlı büyüme göstermesinin bir belirtisidir. 2013 ocağından bu güne değin geçen bir yıl süre zarfında birçok projeleri gerçekleştirdi. Fethiye'de 5 yıldızlı birer otel Fethiye merkezinde butik bir otel, İzmit 200'den fazla daire ve yazlık villa yapıldı.Fethiye'de ayrı ayrı 170 villa ve apartmanlar yapılarak satıldı. Ayrıca Türki Cumhuriyetlerinde de fizibilite çalışmalarımızı sürdürmekteyiz"

37 YILLIK TECRÜBE

Edelstaal Grubun 1981 yılında kurulan bir aile şirketi olduğunu söyleyen Ertan Torunoğulları "37 yıllık bir şirketiz. Avrupa'da bu gün bu süre zarfında uzun soluklu çalışmalar yapan bir aile şirketi bu anlamda yok. Biz şirket  olarak her yıl büyüyerek yolumuza devam ediyoruz. Avrupa genelinde şirketimizde 1100'e yakın bayan arkadaşımız aktif çalışıyor. Türkiye'de ki şirketler ile toplam bu rakam 3 bin kişiye iş istihdamı sağlıyoruz. Hedefimiz 2019 yılında bu rakamı 5 bin kişiye çıkarmak istiyoruz

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.225069