KHA | Kafkas Haber Ajansý | Kars Haberleri | Kars Haber, kars güncel, kars ajans
Kars Olaylar Bir Bir Aydýnlatýlýyor!
Anasayfaya Dn Tm Asayiþ Haberleri
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kars Olaylar Bir Bir Aydýnlatýlýyor!
2017-04-24 - 17:29
GAZÝ KARS
Facebook'ta Paylas

Kars Olaylar Bir Bir Aydýnlatýlýyor!

Kars Ýl Emniyet Müdürlüðü ekipleri suçlulara yönelik çalýþmalarýný aralýksýz sürdürüyor.

13.04.2017 günü idaremiz Cumhuriyet Mahallesi Arif Taþçý Caddesi üzerinde bulunan bir ikametten 4.000 TL deðerinde motosikletin çalýnmasý olayý ile ilgili Asayiþ Þube Müdürlüðüne baðlý Hýrsýzlýk Büro Amirliði ekiplerince olay yerinden ve çevreden yapýlan kamera kayýtlarýnýn incelenmesi neticesinde 4 þüpheli þahýs tespit edildi.

22.04.2017 günü hýrsýzlýk olayý ile ilgili Bülbül Mahallesinde çalýþma yapan ekiplerce çalýnan motosiklet ile birlikte 1 Suça Sürüklenen Erkek Çocuk þahýs kovalamaca neticesinde yakalanýrken, elde edilen motosiklet sahibine teslim edildi. Suça Sürüklenen Erkek Çocuk þahýstan elde edilen bilgiler doðrultusunda hýrsýzlýk olayýna karýþtýklarý tespit edilen 3 Suça Sürüklenen Erkek Çocuk daha yakalanarak çýkarýldýklarý adli makamlarca Adli Kontrol Kararýyla Serbest býrakýldýlar.

Ayrýca 24.04.2017 günü 04.40 sýralarýnda Ortakapý Mahallesi Faikbey Caddesi üzerinde bulunan 100.Yýl Pasajý içerisinde faaliyette olan bir iþletmenin vitrin camýnýn kýrýlmasý suretiyle 30 adet muhtelif tesbih, 1 adet oto teybi, 1 adet tripotaj, 2 adet kelebek býçak, 1 adet kol saati ve çekmecede bulunan 100-150 TL civarýnda bozuk paranýn çalýnmasý olayý ile ilgili Asayiþ Þube Müdürlüðü Hýrsýzlýk Büro Amirliði ekiplerince olay yerinden ve çevrenden temin edilen kamera kayýtlarýndan yapýlan çalýþmalarda olayý gerçekleþtiren 1 Suça Sürüklenen Erkek Çocuk Þahýs tespit edildi ve 24.04.2017 günü saat 15:30 sýralarýnda ekiplerce yakalandý. Suça Sürüklenen Çocuk Þahsýn çalmýþ olduðu eþyalarý gösterdiði yerde 19 adet muhtelif tesbih, 1 adet kol saati, 2 adet kelebek býçak ve 1 adet Tripotaj (Müzikçalar) muhafaza altýna alýndý. Suça Sürüklenen Çocuk þahýs ile ilgili adli tahkikatýn devam ettiði öðrenildi.

Öte yandan Kars Emniyet Müdürlüðü Asayiþ Þube Müdürlüðü’nce Aranan Þahýslar Büro Amirliði ekiplerince 17 Nisan- 23 Nisan tarihleri arasýnda yakalanmasý olan þahýslara yönelik yapýlan çalýþmalarda çeþitli suçlardan aranmasý olan 10 þahýs yakalandý ve çýkarýldýklarý adli makamlarca 7 þahýs tutuklanýrken, 3 þahýs ise serbest býrakýldý.

Kars Ýl Emniyet Müdürlüðü’nden yapýlan açýklamada; “Halkýmýzýn güven ve huzur ortamýna yönelik olarak, suç ve suçluyla mücadelemiz demokratik hukuk kurallarýndan taviz vermeksizin geçmiþte olduðu gibi bundan sonrada büyük bir hassasiyetle devam edecektir.” denildi.

(BA-BA-S) GAZÝ KARS (KHA) – KAFKAS HABER AJANSI

 


KHA

Haberin tamamini okuyabilmek iin abone olmaniz gerekmektedir. Abone olmak iin TIKLAYIN


  • Yahoo'da Paylas
  • Paylas
  • Paylas
  • Facebook'ta Paylas
  • Paylas
  • Paylas
  • Paylas
  • Paylas
Bu Haber 1158 Defa Okundu

YORUMLAR

Asayiþ Kategorisine Ait Diğer Haberler

Kars’ta 8 kiþi tutuklandý Kars’ta 7 hýrsýzlýk olayý aydýnlatýldý Kars’ta 5 kiþi tutuklandý Kars’ta sokaklar uyuþturuculardan temizleniyor Kars’ta Firari Cinayet Sanýðý Tutuklandý Kars’ta kaçakçýlara göz açtýrýlmýyor Kars’ta park halindeki minibüsten madeni para hýrsýzlýðý Kars’ta uyuþturucu operasyonu Iðdýr’da Uyuþturucu ve kaçakcýlýða geçit yok Kars Emniyetinden Kaçak Sigara ve Ýçki Operasyonu Kars’ta Gazino Kavgasý 5 Yaralý Gelirli Köyü’nden hayvan hýrsýzlýðý

Abone Girişi

Yeni Abonelik        Şifre Unuttum ?
VDEO HABERLER
Ciritte heyecanl anlar
Ciritte heyecanl anlar
Anketler
OK OKUNANLAR
Sanayiciyim dedi, azl dolandrc kt...
Sanayiciyim dedi, azl dolandrc kt...

Referandum Sonular, Kars Referandum Sonular, 2010 Referandum Sonular, Referandum Oy Sonular, Trkiye Referandum Sonular, izmir haber, canl referandum sonular

RSS 2010 KHA | Kafkas Haber Ajansý | Kars Haberleri | Kars Haber, kars güncel, kars ajans
KHA Bedir ALTUNOK adına resmi yayın organıdır. Site iceriğinin telif hakkı bildirilmeksizin kullanılması yasaktır