KHA | Kafkas Haber Ajansý | Kars Haberleri | Kars Haber, kars güncel, kars ajans
Gazetecilerin 10 Ocak zaferi!
Anasayfaya Dn Tm Medya Haberleri
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Gazetecilerin 10 Ocak zaferi!
2015-01-12 - 12:39
GAZÝ KARS
Facebook'ta Paylas

 Gazetecilerin 10 Ocak zaferi!

VOLEYBOL KARÞILAÞMASINDA GAZETECÝLER ÖÐRETMENLERÝ 3-2 YENDÝ

Kars Özel Sultan Alparslan Koleji, yerel ve ulusal basýn kuruluþlarýnda çalýþan gazetecileri çið köfte, masa tenisi ve voleybol müsabakasý etkinliðiyle misafir etti.

Kars Özel Sultan Alparslan Koleji, yerel ve ulusal basýn kuruluþlarýnda çalýþan gazetecileri çið köfte, masa tenisi ve voleybol müsabakasý etkinliðiyle misafir etti. Çið köfte sonrasý eþliðinde þarkýlar seslendiren gazeteciler, Voleybol karþýlaþmasýnda okulun öðretmenlerinde oluþan takýmý 3-2 yendi.

Sultan Alparslan Koleji kapalý spor salonunda gerçekleþtirilen etkinlik kolej öðretmenlerinden Mehmet Purtaþ'ýn hazýrladýðý çið köfte tadýlmasý, ardýndan çay eþliðinde müzik öðretmeni Eta Kotan'ýn kemanýna gazeteciler þarkýlarý ile eþlik etti. Etkinliðe katýlan Kars Kuzey Doðu Gazeteciler Cemiyeti (KKDC) Sekreteri Burhan Akyýldýrým; her yýl geleneksel olarak gerçekleþtirilen programdan ötürü okulun idarecilerine teþekkür etti.

“Hiçbir Günün Özeli Yoktur”

Gazeteci Bedir Altýnok da; hiç bir günün özeli olmadýðýný dile getirerek, "Çalýþan gazeteciler gününde biz yatmadýk bugünde yatmayacaðýz. Tatilimiz ve bayramýmýz yoktur. Tüm hayatýmýzý mesleðimize adamýþýz. Bizlerin her günü 10 Ocak'týr. Biz her gün varýz ve olmaya devam edeceðiz." dedi.

Sultan Alparslan Kolej idareci ve öðretmenlerinin her yýl gazetecilerle bir araya geldiðini ifade eden Altýnok; "Bu etkinlik her yýl yapýlýyor. Bu artýk gelenek haline geldi. Sað olsunlar mesajlar dýþýnda baþka da hatýrlayan yoktur. Kurumlarýmýz bu konularda unutkanlar. Kolej idarecilerine bu ince düþünce için teþekkür ediyoruz."

Gazeteci Tacettin Durmuþ ise kolej idareci ve öðretmenlerine, “Çið köfte acý ama kendileri çok tatlý” ifadeleriyle teþekkür etti.

“Günümüzdeki Faklý Geliþmeler Birliðimizi Etkilemeyecektir”

Gazetecilerin çok önemli bir iþle hem hal olduklarýna deðinen Sultan Alparslan Koleji Müdürü Fatih Akaslan: "Ortaya konan bir emek var. Bizler bugünlerde bir nebzede olsa kurum olarak gazetecilerle her yýl geleneksel olarak bir araya geliyoruz. Gazetecilerimize teþekkür ediyoruz. Soframýzý þenlendirdiler. Bu duygular içinde, günümüzde yaþanan farklý farklý geliþmeler, bizim bu birliðimizi ve beraberliðimizi ne olursa olsun etkilemeyecektir. Bugün biz bunun örneðini yaþýyoruz. Kaleminiz hep doðrularý yazsýn, hiç susmasýn dileklerimi iletiyor, 10 Ocak Çalýþan Gazeteciler Gününüzü kutluyorum." þeklinde konuþtu.

Etkinlik gazeteciler ve kolej öðretmenleri arasýnda düzenlenen voleybol müsabakasý ile sona erdi. Müsabakayý gazeteciler 3-2 kazandý.

(BA-BA-S) GAZÝ KARS (KHA) 

 


KHA

Haberin tamamini okuyabilmek iin abone olmaniz gerekmektedir. Abone olmak iin TIKLAYIN


  • Yahoo'da Paylas
  • Paylas
  • Paylas
  • Facebook'ta Paylas
  • Paylas
  • Paylas
  • Paylas
  • Paylas
Bu Haber 4953 Defa Okundu

YORUMLAR

Medya Kategorisine Ait Diğer Haberler

Son Ýstasyon Haber ÇOK YAKINDA YAYINDA! Ýçerde 9.Bölüm izle full tek parça Kaçýn Kurasý 2. bölüm izle full yeni atv Familya dizisi 4. bölüm fragmaný izle Foxtv Serhat TV’nin kablolarý kesildi Ýstanbul Sokaklarý 3. Bölüm izle - Show TV Canlý izle Dünya Basýn Özgürlüðü Günü Kutlu Olsun Steve Jobs 2015 Türkçe Dublaj izle full tek parça seyret Kaptan Amerika: Kahramanlarýn Savaþý Fragman izle full tek parça Kiralýk aþk 40.bölüm izle full Eve Dönüþ 21.Bölüm izle full Tek Parça 4 Mart 2016 atv bölümleri Criminal Minds - 11. Sezon 16. Bölüm Türkçe Altyazýlý izle full tek parça dizi

Abone Girişi

Yeni Abonelik        Şifre Unuttum ?
VDEO HABERLER
Ciritte heyecanl anlar
Ciritte heyecanl anlar
Anketler
OK OKUNANLAR
Sanayiciyim dedi, azl dolandrc kt...
Sanayiciyim dedi, azl dolandrc kt...

Referandum Sonular, Kars Referandum Sonular, 2010 Referandum Sonular, Referandum Oy Sonular, Trkiye Referandum Sonular, izmir haber, canl referandum sonular

RSS 2010 KHA | Kafkas Haber Ajansý | Kars Haberleri | Kars Haber, kars güncel, kars ajans
KHA Bedir ALTUNOK adına resmi yayın organıdır. Site iceriğinin telif hakkı bildirilmeksizin kullanılması yasaktır