KHA | Kafkas Haber Ajansý | Kars Haberleri | Kars Haber, kars güncel, kars ajans
Serhat TV Ulusal Yayýn Hayatýna Baþlýyor
Anasayfaya Dn Tm Medya Haberleri
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Serhat TV Ulusal Yayýn Hayatýna Baþlýyor
2015-02-12 - 18:53
GAZÝ KARS
Facebook'ta Paylas

 Serhat TV Ulusal Yayýn Hayatýna Baþlýyor

Kars’ýn ilk ve tek televizyon kanalý Serhat TV çok yakýnda ulusal yayýn hayatýna baþlýyor.

1993 yýlýnda Doðu Anadolu ve Kars’ýn ilk bölgesel kanalý Serhat TV kurucusu Naif Alibeyoðlu, yine bir ilke imza atarak, Kars’ýn ilk ve tek Kanalý Serhat TV’yi, 2015 yýlýnýn Þubat ayýnda, Ulusal yayýnda hayata geçiriyor.

24 saat yayýn yapacak olan Serhat TV’nin, baþta Kars, Iðdýr ve Ardahan Ýllerinin en güçlü haber ve program kanalý olacaðýný söyleyen Serhat TV Genel Yayýn Koordinatörü Alican Alibeyoðlu, yakýnda Ulusal yayýn hayatýna baþlayacak olan kanallarýnýn medyaya yeni bir ses ve yeni bir soluk getireceðini ifade etti.

Alibeyoðlu, açýklamasýna þöyle devam etti, “Kanalýmýz bünyesinde birçok yenilikleri barýndýrýp, güçlü ve yeni kadromuzla da yayýn kalitemizi en üst zirvelere taþýyacaðýz. Gün içinde haber ve programlarýmýzla yayýn yapacak olan kanalýmýz, Kars medyasýnýn güçlenmesinde önemli bir rol oynayacaktýr. Baþta Kars olmak üzere Bölgemize hayýrlý olmasýný diliyorum.”

Türkiye’nin ekonomideki lokomotiflerinden biri olan Kars’a kazandýrdýðýmýz kanalýmýzla ekonomiye yön verenlerin bir araya getirileceði çok özel ve çok güzel programlarla ekranlarýnýzda olacaðýz. Kanalýmýzýn Kars’a ve bölgemize yön vereceði inancýndayým,

Bölge’de özel televizyon kanallarýna bir yenisi daha eklendi.

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu’ndan (RTÜK) onay alan Serhat TV, Þubat ayý sonuna doðru TÜRKSAT 4 A üzerinden yayýnlarýna baþlýyor.

Deneyimli bir kadroya, genç yeteneklerin de ilave edileceðini belirten Alibeyoðlu, "Araþtýrmacý, sorgulayýcý haber programlarýmýza hasret kalan tüm vatandaþlarýmýzla ulusal yayýnda buluþacaðýmýz için heyecanlýyýz." dedi.

Alibeyoðlu, Kars, genelinde en iyi teknik donaným, en iddialý kadro ve en iddialý haber programlarý ile halkýmýzýn beðenisini kazanmayý hedefliyoruz.” þeklinde konuþtu.

Serhat TV’nin, herhangi bir þeye baðlý olmadan, tam baðýmsýz, araþtýrmacý ve sorgulayýcý bir yayýncýlýk ilkesi izleyeceðini belirten Alibeyoðlu, “Hedefimiz, uluslararasý gazetecilik kurallarý çerçevesinde doðru, hýzlý ve güvenilir bir yayýncýlýk yapmaktýr. Haber aðýrlýklý yayýnlarýmýz içerisinde sadece siyasi deðil, ekonomik, sosyal, kültürel, saðlýk ve spor alanlarýnda en doðru, en taze haberleri vermek ve tarafsýz bir duruþ sergileyerek yurt içi ve yurt dýþýndaki izleyicilerin güvenini kazanmaktýr.” açýklamalarýnda bulundu.

Not: Frekans bilgilerimizi www.serhattv.com.tr’yi takip ederek alabilirsiniz…

(BA-BA-S) GAZÝ KARS (KHA) KHA

Haberin tamamini okuyabilmek iin abone olmaniz gerekmektedir. Abone olmak iin TIKLAYIN


  • Yahoo'da Paylas
  • Paylas
  • Paylas
  • Facebook'ta Paylas
  • Paylas
  • Paylas
  • Paylas
  • Paylas
Bu Haber 12043 Defa Okundu

YORUMLAR

Medya Kategorisine Ait Diğer Haberler

Son Ýstasyon Haber ÇOK YAKINDA YAYINDA! Ýçerde 9.Bölüm izle full tek parça Kaçýn Kurasý 2. bölüm izle full yeni atv Familya dizisi 4. bölüm fragmaný izle Foxtv Serhat TV’nin kablolarý kesildi Ýstanbul Sokaklarý 3. Bölüm izle - Show TV Canlý izle Dünya Basýn Özgürlüðü Günü Kutlu Olsun Steve Jobs 2015 Türkçe Dublaj izle full tek parça seyret Kaptan Amerika: Kahramanlarýn Savaþý Fragman izle full tek parça Kiralýk aþk 40.bölüm izle full Eve Dönüþ 21.Bölüm izle full Tek Parça 4 Mart 2016 atv bölümleri Criminal Minds - 11. Sezon 16. Bölüm Türkçe Altyazýlý izle full tek parça dizi

Abone Girişi

Yeni Abonelik        Şifre Unuttum ?
VDEO HABERLER
Ciritte heyecanl anlar
Ciritte heyecanl anlar
Anketler
OK OKUNANLAR
Sanayiciyim dedi, azl dolandrc kt...
Sanayiciyim dedi, azl dolandrc kt...

Referandum Sonular, Kars Referandum Sonular, 2010 Referandum Sonular, Referandum Oy Sonular, Trkiye Referandum Sonular, izmir haber, canl referandum sonular

RSS 2010 KHA | Kafkas Haber Ajansý | Kars Haberleri | Kars Haber, kars güncel, kars ajans
KHA Bedir ALTUNOK adına resmi yayın organıdır. Site iceriğinin telif hakkı bildirilmeksizin kullanılması yasaktır