KHA | Kafkas Haber Ajansý | Kars Haberleri | Kars Haber, kars güncel, kars ajans
Arslan: Teþekkürler Kaðýzman
Anasayfaya Dn Tm Politika Haberleri
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Arslan: Teþekkürler Kaðýzman
2015-11-03 - 17:45
GAZÝ KARS
Facebook'ta Paylas

 Arslan: Teþekkürler Kaðýzman

26. Dönem AK Partiden Kars Milletvekilliðine seçilen Ahmet Arslan, Selahattin Beyribey, Aday Suat Ögel ile AK Parti Kars il Baþkaný Adem Çalkýn, il ve ilçe teþkilatlarý üyeleri, Kaðýzman Ak Parti ilçe seçim Bürosu önünde seçimde verilen destekten dolayý vatandaþlara teþekkür ettiler.

Kaðýzman ilçesine gelen AK Parti Kars Milletvekilleri Ahmet Arslan, Dr.Selahattin Beyribey ve beraberindeki heyeti, AK Parti Kaðýzman Ýlçe Baþkaný Erdoðan Demirden ve coþkulu bir kalabalýk davul ve zurna ve havai fiþek gösterisiyle karþýladýlar.

Kaðýzmanlý hemþerilerinin hem  AK Parti’ye hem de kendi öz evlatlarý olan Ahmet Arslan'a   verdikleri destekten dolayý, AK Parti Kars il Baþkaný Adem Çalkýn, AK Parti Kaðýzman Ýlçe Baþkaný Erdoðan Demirden, bir konuþma yaparak tüm Kaðýzman Halkýna teþekkür ettiler,

BEN NE KADAR SARIKAMIÞLIYSA BÝR O KADARDA KAÐIZMANLIYIM

AK Parti Kars 3.sýra milletvekili adayý Suat Ögel, “Ben her ne kadar Sarýkamýþlýysam inanýnki bir o kadar Kaðýzmanlýyým” diyerek, “AK Parti’nin tel baþýna iktidara gelmesi için Kaðýzmanlý hemþerilerimin elinden geldiðini yaparak Kars’tan iki milletvekili çýkarabildiklerini anýmsatarak, Kaðýzman halký; gencinden yaþlýsýna, herkes büyük katký verdi.” dedi.

AK Parti Kars Milletvekilli Selahattin Beyribey de, “Kaðýzmanlý hemþerilerime ne kadar teþekkür etsem azdýr çünkü Kaðýzman her dönem partilerine güçlü destek vermiþtir. Bundan sonraki dönemlerde uzun elmasýyla, kayýsýsýyla, yeþillikler diyarý bu güzelim cenneti ilçeye hizmetlerimiz daha da artarak devam edecektir.”

AK Parti Kars Milletvekili Ahmet Arslan konuþmasýnda, “Baba ocaðý farklý bir þey” diyerek seçimlerde tüm partililerinin gece-gündüz çalýþarak verdikleri emeðin karþýlýðýný aldýklarýný söyledi. Arslan, “Ben Cumartesi günü burada konuþurken çok kalabalýk olduðunu ve iktidar için hepimiz el birliðiyle AK Parti’ye destek vermemiz gerektiðini anlattým ve gördüm ki oradaki kalabalýðýn ne kadar AK Parti’ye baðlý olduðunu dün seçim sandýklarýnda ortaya çýkardý. Kaðýzmanlý dedi ki ben hemþehrime sahip çýktým, ben davama sahip çýktým, ben Kaðýzman’ýn öz evladýna sahip çýktým. Ben topraklarýma sahip çýkýyorum. Allah sizden razý olsun, bize Kaðýzman ve 7 ilçemiz il merkezimiz desteðiyle. Kars’ýn her tarafýnda güçlü çýktýk. Biz diyoruz ki Kars’ýn bütün bölgesini cazibesi haline getirmek için çalýþacaðýz. 13 yýlda yaptýklarýmýz bunlarýn ispatýdýr. Ýnþallah bunlarý gelecekte katlayarak devam ettireceðiz. Güçlü bir iktidarla omzumuza yüklediðiniz sorumluluklarý en iyi þekilde yerine getireceðiz.” Dedi.

Vekiller, daha sonra çekilen halaylarýn ardýndan hatýra fotoðrafý çektirdikten sonra ilçedeki ziyaretlerine devam ettiler.

(AÇ-BA-S) GAZÝ KARS (KHA) – KAFKAS HABER AJANSI / KAÐIZMAN - ALÝ ÇELÝK


KHA

Haberin tamamini okuyabilmek iin abone olmaniz gerekmektedir. Abone olmak iin TIKLAYIN


  • Yahoo'da Paylas
  • Paylas
  • Paylas
  • Facebook'ta Paylas
  • Paylas
  • Paylas
  • Paylas
  • Paylas
Bu Haber 10654 Defa Okundu

YORUMLAR

Politika Kategorisine Ait Diğer Haberler

Özgen Beþli Bayramýnýzý kutlar Kars’ta AK Parti Selim Ýlçe Kongresi Yapýldý Yaver Özcan güven tazeledi 1915 Çanakkale Köprüsü`nün temeli atýldý Reis, Yaþ Haddinden Görevi Býraktý Tuncer Baþkan Ýlk Toplantýsýný yaptý CHP heyeti Kars’tan destek istedi AK Parti Digor Ýlçe Baþkaný teþkilatýyla birlikte istifa etti MHP’den Cumhuriyet ve Kurtuluþ Þöleni Arslan’ýn Bakan yolculuðu Ümit Özdað Kars’a Geliyor Sertel: Kars tarým, hayvancýlýk ve turizmde çekim merkezi olmalý

Abone Girişi

Yeni Abonelik        Şifre Unuttum ?
VDEO HABERLER
Ciritte heyecanl anlar
Ciritte heyecanl anlar
Anketler
OK OKUNANLAR
Sanayiciyim dedi, azl dolandrc kt...
Sanayiciyim dedi, azl dolandrc kt...

Referandum Sonular, Kars Referandum Sonular, 2010 Referandum Sonular, Referandum Oy Sonular, Trkiye Referandum Sonular, izmir haber, canl referandum sonular

RSS 2010 KHA | Kafkas Haber Ajansý | Kars Haberleri | Kars Haber, kars güncel, kars ajans
KHA Bedir ALTUNOK adına resmi yayın organıdır. Site iceriğinin telif hakkı bildirilmeksizin kullanılması yasaktır