KHA | Kafkas Haber Ajansı | Kars Haberleri | Kars Haber, kars güncel, kars ajans
PETLAS’tan Hem Karlı Hem Kârlı Kampanya
Anasayfaya Dön Tüm Tanıtım Haberleri
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
PETLAS’tan Hem Karlı Hem Kârlı Kampanya
2016-10-19 - 18:18
GAZİ KARS
Facebook'ta Paylaş

 PETLAS’tan Hem Karlı Hem Kârlı Kampanya

3 Mercedes-Benz GLA 200 Petlas’tan hediye şimdi Petlas’tan

400 TL ve katları tutarınca 4 adet kış lastiği alın

3 Mercedes-Benz GLA 200’den birini kazanma şansı yakalayın.

01.09.2016 (saat: 08.00) – 31.12.2016 (saat: 23.59) Kampanya tarihleri arasında geçerlidir.

ADRES: ÖGEL KARDEŞLER KARS (KARS-ERZURUM YOLU ÜZERİ)

BU FIRSAT KAÇMAZ

Petlas’tan Hem Karlı Hem Kârlı Kampanya Petlas Kış lastiği alan Mercedes GLA 200 Kazaniyor! 1 Eylül - 31 Aralık 2016 tarihleri arasında Petlas markalı kış lastiklerinden 400 TL ve üzeri alımlarınızda çekiliş hakkı kazanacaksınız.

KAMPANYA DETAYI:

Bu kampanya Abdulkadir Özcan Otomotiv Lastik San. Ve Tic. A.Ş. tarafından MPİ’nin 11.08.2016 tarih ve 24951361-255.01.02/1961-6419 sayılı izni ile MUCİZE TANITIM tarafından düzenlenmektedir.

Bu kampanyada; 01.09.2016 (SAAT:08.00) – 31.12.2016 (SAAT: 23:59) Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelindeki Abdulkadir Özcan Otomotiv Lastik San. Ve Tic. A.Ş. bayileri ve satış noktalarından Petlas markalı Binek(PCR), Hafif ticari(LVR) ve SUV(4x4) kış lastiklerinden birlikte veya ayrı ayrı tek seferde 400 TL ve katları tutarında (her 400 TL için bir şifreli kart) perakende alışveriş yapan müşterilere (4 adet lastik alımı koşulu ile), fiş/fatura ibrazı karşılığında kasalardan verilecek olan üstü kapalı şifreli katılım kartında bulunan şifreyi, ad-soyad, adres, fiş/fatura no ve tarih bilgileri ile birlikte kelime aralarında birer boşluk bırakarak tüm GSM operatörlerinden 6635 kampanya hattına eksiksiz olarak kısa mesaj gönderen veya ücretsiz olarak www.petlas.com.tr (ücretsiz) internet sitesindeki forma şifre, ad, soyad, adres, fiş/fatura no , tarih ve telefon bilgilerini eksiksiz dolduran müşteriler çekilişe katılabileceklerdir.

İnternet üzerinden yapılan alışverişler kampanya kapsamında değildir. Çekiliş 06.01.2017 tarihinde saat 10:00 Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti. (Mucize Tanıtım Toplantı Salonu) Eski Osmanlı Sk. No:10/5 Mecidiyeköy-Şişli / İstanbul adresinde yapılacaktır.

Çekiliş sonucunda; 3 kişi, 2016 Model Mercedes-Benz 650-Kalsit Beyazı Otomobil ikramiyesi kazanacaktır.

Kazanan talihliler 10.01.2017 tarihli Akşam gazetesinde duyurulacaktır.

25.01.2017 tarihine kadar başvurmayan asillerle, 09.02.2017 tarihine kadar başvurmayan yedeklere ikramiyeleri teslim edilmez.

 İnternet üzerinden yapılan alışverişler kampanya kapsamında değildir

Kampanyaya kısa mesaj yoluyla tüm Avea (Markası “Turk Telekom”), Turkcell ve Vodafone hattı ile katılım yapılabilir. Kampanyaya katılım Avea(Markası “Turk Telekom”), Turkcell, Vodafone aboneleri için 0,65 TL KDV ve ÖİV dâhil olarak ücretlendirilir.

Avea (Markası “Turk Telekom”), Turkcell ve Vodafone kısa mesaj birim fiyatlarında meydana gelecek değişiklikleri yansıtma hakkını saklı tutar.

Teyid için geri dönüş veya benzeri amaçlarla düzenleyiciden kaynaklanan sorunlar nedeniyle katılımcıdan ayrıca ücret talep edilmeyecektir. www.petlas.com.tr internet sitesi katılımı ücretsizdir.

İnternet ve sms katılımlarında Şifre-Ad-Soyad ve adres bilgilerinden herhangi birinin eksik olması halinde çekiliş hakkı verilmeyecektir.

İnternet ve sms katılımlarında mükerrer şifreler elenerek ilk gönderilen şifre kabul edilecektir.

Katılımda sunulan tüm bilgilerin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcıların sorumluluğundadır.

Fatura üzerindeki isim ile katılım yapılan isim aynı olmalıdır.

İkramiye tesliminde fiş/fatura ve şifreli kart ibrazı zorunludur. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.

Türkiye’de ikamet eden yabancı uyruklu kişilerin ikramiye tesliminde ikametgâh tezkeresi ibrazı zorunludur.

Abdulkadir Özcan Otomotiv Lastik San. Ve Tic. A.Ş. çalışanları, bayi ve satış noktası çalışanları, kamu kuruluşları, filo kiralama, araç kiralama ve rent a car firmaları ve Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti. çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez.

İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

Kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgiyi mesai saatleri içerisinde 0212 275 18 08 nolu Mucize Tanıtım Kampanya Danışma Hattından öğrenebilirsiniz.

Kampanyaya katılan herkes bu şartları kabul etmiş sayılacaktır.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) – KAFKAS HABER AJANSI

 KHA

Haberin tamamını okuyabilmek için abone olmanız gerekmektedir. Abone olmak için TIKLAYIN


  • Yahoo'da Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
Bu Haber 3769 Defa Okundu

YORUMLAR

Tanıtım Kategorisine Ait Diğer Haberler

Cihan Otomotiv’de Kasım Ayı Fırsatları Ögel Kardeşler’de kış Lastiği dönemi başladı Cihan Otomotiv’de Ekim Ayı Fırsatları Kars’ta Massey Ferguson’dan Tarla Günleri Özel Eylül Anaokulu Masal Cafe Hizmete Açıldı Giyim Dünyası’nda okul satışları başladı Sahibinden Satılık Apartlar Ögel Kardeşlerde Yaz ve Bayram Fırsatları Cihan Otomotiv’de Ağustos Ayı Fırsatları Kafkasya Turizmi Tanıyalım Aytemiz Oruçoğulları Petrol2 hizmete açıldı

Abone Girişi

Yeni Abonelik        Şifre Unuttum ?
VİDEO HABERLER
Ciritte heyecanlı anlar
Ciritte heyecanlı anlar
Anketler
ÇOK OKUNANLAR
‘Sanayiciyim’ dedi, azılı dolandırıcı çıktı...
‘Sanayiciyim’ dedi, azılı dolandırıcı çıktı...

Referandum Sonuçları, Kars Referandum Sonuçları, 2010 Referandum Sonuçları, Referandum Oy Sonuçları, Türkiye Referandum Sonuçları, izmir haber, canlı referandum sonuçları

RSS © 2010 KHA | Kafkas Haber Ajansı | Kars Haberleri | Kars Haber, kars güncel, kars ajans
KHA Bedir ALTUNOK adına resmi yayın organıdır. Site iceriğinin telif hakkı bildirilmeksizin kullanılması yasaktır