KHA | Kafkas Haber Ajansý | Kars Haberleri | Kars Haber, kars güncel, kars ajans
bjk karabük maçý canlý izle lig tv den canlý izle ANLIK
Anasayfaya Dn Tm Teknoloji haberleri Haberleri
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
bjk karabük maçý canlý izle lig tv den canlý izle ANLIK, Karabük Beþiktaþ maçý canlý izle (Lig TV de) TIKLA ÝZLE, Beþiktaþ Karabükspor Maçý canlý izle sonuçlarý Lig Tv izle, Beþiktaþ Karabükspor Maçýn canlý sonuçlarý Lig Tv izle radyo dinle
2014-03-28 - 20:24
Facebook'ta Paylas

 Bu sezon özellikle süper ligde büyük bir hayal kýrýklýðýna uðratan Beþiktaþ, akþam deplasman mücadelesinde, Kardemir Karabükspor karþýsýna çýkacak. Beþiktaþ Karabükspor Maçý izle Beþiktaþ Karabükspor Maçý canlý yayýn Lig TV izle. Beþiktaþ Karabükspor Maçý radyo dinle ve Beþiktaþ Karabükspor Maçý canlý anlatýmý spor sayfamýzda.

 
Bu akþamki bu lig mücadelesi öncesinde sahadan 3 puan ile ayrýlmanýn hesaplarýný yapan siyah beyazlý ekip, rakibini yenerek þampiyonluk yolunda diðer rakiplerinin puan kaybetmesini bekleyecek.
 
Ýþte haftanýn bu zorlu açýlýþ karþýlaþmasý ile ilgili olarak tüm bilgi ve ayrýntýlarý veriyoruz.
 
Beþiktaþ Karabükspor Maçý canlý izle - Lig TV canlý izle
Spor Toto Süper Lig'de Beþiktaþ Kardemir Karabükspor maçýnýn heyecaný yaþanýyor. Beþiktaþ Süper Lig'in 27. haftasýnda Kardemir Karabükspor'a konuk oluyor. Beþiktaþ Kardemir Karabükspor maçý için nefesler tutuldu. Geçen haftaki galibiyetten sonra ligde ikinciliðe yükselen Beþiktaþ, Kardemir Karabükspor maçýný da kazanýp þampiyonluk yarýþýnda emin adýmlarla yoluna devam etmek istiyor. Beþiktaþ Kardemir Karabükspor maçý saat 20:00'da baþlýyor ve Lig TV'den canlý olarak yayýnlanýyor. Ýki takýmýnda mutlak galibiyet parolasýyla çýktýðý maçý hakem Tolga Özkalfa yönetiyor.
 
BEÞÝKTAÞ KARDEMÝR KARABÜKSPOR MAÇI
 
STAT: Dr.Necmettin Þeyhoðlu
 
SAAT: 20.00
 
YAYIN: Lig TV
 
HAKEM: Tolga Özkalfa
 
ÝLK 11'LER BELLÝ OLDU
 
KARABÜKSPOR: Waterman, Erdem, Yiðit, Mabiala, Ýshak, Carioca, Sow, Musa, Furkan, Erkan, Eneramo
 
BEÞÝKTAÞ: Tolga, Serdar, Franco, Dany, Motta, Necip, Hutchinson, Veli, Oðuzhan, Olcay, Mustafa Pektemek
 
BEÞÝKTAÞ KARDEMÝR KARABÜKSPOR MAÇI ÝLE ÝLGÝLÝ TÜM AYRINTILAR
 
Beþiktaþ'ta Sivok, Fernandes, Holosko, Ersan Gülüm, Gökhan Töre, Escude ve Ömer Þiþmanoðlu sakatlýklarý nedeniyle Karabükspor'a karþý görev yapamayacak.
 
Beþiktaþ'ta Fernandes sezonu kapadý!
 
Pazartesi günü ameliyat olacaðý belirtilen Beþiktaþlý yýldýzýn sezonu kapadýðý bildirildi.
 
Beþiktaþ'ýn yýldýz futbolcusu Manuel Fernandes'ten siyah-beyazlýlara þok bir haber geldi. Günlerdir durumu merak konusu olan Portekizli futbolcu için dün Beþiktaþlý yönetici Ahmet Kavalcý, kadro dýþý býrakýldýðý haberlerini yalanlayarak, "Muayene olmak için ülkesine gitti. Milli takým doktorlarýna görünecek" demiþti.
 
Portekiz Profesyonel Futbolcular Birliði'nden yapýlan açýklamaya göre Beþiktaþlý oyuncu bu sezon artýk forma giyemeyecek. Dizindeki sakatlýktan dolayý Fernandes'in durumunun bir ameliyatý zorunlu kýldýðý, oyuncunun pazartesi günü býçak altýna yatacaðý bildirildi. Bu durumda en az iki ay sahalardan uzak kalacak siyah-beyazlý oyuncunun sezonu kapadýðý ifade edildi. Böylece Fernandes'in Dünya Kupasý umutlarý da sona erdi.
 
Ýlk transfer bombasýný Beþiktaþ patlattý!
 
Süper Lig'de müthiþ heyecanýn bitimine 8 hafta kala transfer çalýþmalarý da tüm hýzýyla sürüyor. Alman basýnýnda çýkan dev iddiaya göre ilk resmi imza atýldý bile. Yýldýz futbolcu önümüzdeki sezon resmen Süper Lig'e geliyor. Önümüzdeki sezonun yapýlanmasý için þimdiden kollarý sývayan Önder Özen ile teknik direktör Slaven Bilic, çok önemli bir isimle el sýkýþmaya çok yakýn.
 
Alman basýnýndan Bild’de çýkan habere göre, Werder Bremen ile sezon sonunda sözleþmesi bitecek olan 27 yaþýndaki Alman futbolcu Aaron Hunt’ýn kulübüyle yaptýðý müzakerelerden sonuç çýkmadý. Takýmýn menajeri Thomas Eichin, Bild’e yaptýðý açýklamada, Hunt’a yaptýklarý teklifin oyuncu tarafýndan kabul görmediðini ve yollarýn sezon sonunda ayrýlacaðýný söyledi.
 
Hunt’ýn menajeri Jürgen Milewski ise Werder Bremen’den gelen teklifi kabul etmediklerini belirtti.
 
Beþiktaþ’a geliyor!
 
27 yaþýndaki orta sahayý uzun zamandýr takip eden Beþiktaþ ise bu geliþmeden sonra daha somut adýmlar attý ve oyuncuya yýllýk 2 milyon Euro teklif etti. Habere göre, üç yýllýk anlaþma için el sýkýþýldý. Werder, dört yýl için 2.6 milyon Euro sunmuþtu.
 
2004’ten bu yana Werder Bremen formasý giyen Aaron Hunt, 2014-15 sezonunda büyük ihtimal Beþiktaþ formasý giyecek.
 
 
Beþiktaþ ile Kardemir Karabükspor, lig tarihinde 14. kez karþý karþýya geliyor.
 
Ýki takým arasýnda geride kalan 13 lig maçýndan 7'sini Beþiktaþ, 1'ini Kardemir Karabükspor kazandý, 5 maç da berabere sonuçlandý.Beþiktaþ'ýn 26 golüne, Kardemir Karabükspor 10 golle cevap verdi.Sezonun ilk yarýsýnda Ýstanbul'da yapýlan maç golsüz sona erdi.
 
Kardemir Karabükspor 11 maçtýr kazanamýyor
 
Kardemir Karabükspor, ligde Beþiktaþ'ý 11 maçtýr yenemiyor.
 
Siyah-beyazlý takým karþýsýnda ligdeki tek galibiyetini 1993-94 sezonunda, rekabetteki ikinci randevuda alan Kardemir Karabükspor, daha sonraki 11 maçta galip gelemedi.
 
Beþiktaþ, Kardemir Karabükspor ile yaptýðý son 11 lig maçýndan 6'sýný kazandý, 5'inde berabere kaldý, rakibine maðlup olmadý.
 
Karabük'teki maçlar
 
Ýki takým, yarýnki maçýn oynanacaðý Karabük'te daha önce 6 lig maçýnda karþýlaþtý.
 
Karabük'teki maçlardan 4'ünü deplasman takýmý Beþiktaþ, 1'ini ev sahibi ekip Kardemir Karabükspor kazandý, 1 maç da berabere bitti.
 
Beþiktaþ, deplasman maçlarýnda 16 gol atýp, kalesinde sadece 5 gol gördü.
 
Geçen sezon Karabük'te yapýlan maçý Beþiktaþ 3-0 kazandý.
 
 
 
Maçlar
 
Beþiktaþ ile Kardemir Karabükspor takýmlarý arasýnda ligde yapýlan maçlarda alýnan sonuçlar þöyle:
 
Sezon Maç Sonuç
 
1993-1994
 
Beþiktaþ-Kardemir Karabükspor 4 - 1
Kardemir Karabükspor-Beþiktaþ 2 - 1
 
1997-1998
 
Kardemir Karabükspor-Beþiktaþ 0 - 5
Beþiktaþ-Kardemir Karabükspor 1 - 0
 
1998-1999
 
Beþiktaþ-Kardemir Karabükspor 1 - 1
Kardemir Karabükspor-Beþiktaþ 1 - 2
 
2010-2011
 
Kardemir Karabükspor-Beþiktaþ 1 - 4
Beþiktaþ-Kardemir Karabükspor 1 - 1
 
2011-2012
 
Beþiktaþ-Kardemir Karabükspor 1 - 0
Kardemir Karabükspor-Beþiktaþ 1 - 1
 
2012-2013
 
Kardemir Karabükspor-Beþiktaþ 0 - 3
Beþiktaþ-Kardemir Karabükspor 2 - 2
 
2013-2014
 
Beþiktaþ-Kardemir Karabükspor 0 - 0
 
Öte yandan her iki takýmýnda muhtemel kadrolarýný aktarýyoruz.
 
Beþiktaþ mücadeleye, Tolga, Serdar, Franco, Dany, Motta, Necip, Hutchinson, Veli, Oðuzhan, Olcay, Mustafa Pektemek ile baþlayacak.
 
Ev sahibi ekip Kardemir Karabükspor ise karþýlaþmaya, Waterman, Erdem, Yiðit, Mabiala, Ýshak, Carioca, Sow, Musa, Furkan, Erkan, Eneramo 11'i ile baþlayabilir.
 
Beþiktaþ Karabükspor Maçýnýn tüm detay ve ayrýntýlarýna ise, spor sayfamýzda ulaþacaksýnýz.
  • Yahoo'da Paylas
  • Paylas
  • Paylas
  • Facebook'ta Paylas
  • Paylas
  • Paylas
  • Paylas
  • Paylas
Bu Haber 2560 Defa Okundu

YORUMLAR

Teknoloji haberleri Kategorisine Ait Diğer Haberler

Her Þey Yeni Nesil Doblo’da On-line itibarýnýzý karalatmayýn! Ford Otosan 50 Yýllýk Ar-Ge deneyiminin baþyapýtýný tüm dünya için üretti Pirelli’den sýcak kampanya Gençler, Ücretsiz Ýnterneti Çok Sevdi Geleceðin tasarýmcýlarý 2. Anadolu cam afiþ tasarým yarýþmasý’nda buluþtu Trend Micro, Heartbleed’in Türkiye ve dünyadaki verilerini açýklýyor Düþler ve Umutlar 3.Bölüm Fragmaný izle full (5 Nisan Cumartesi) Yasaklý Sitelere ve Youtube’ye Nasýl Girilir? DNS Ayarlarý Nasýl Deðiþtirilir? bjk karabük maçý canlý izle lig tv den canlý izle ANLIK Bugünün saraylýsý full 20.bölüm fragmaný izle “Teknoloji Baðýmlýlýðý” masaya yatýrýlacak

Abone Girişi

Yeni Abonelik        Şifre Unuttum ?
VDEO HABERLER
Ciritte heyecanl anlar
Ciritte heyecanl anlar
Anketler
OK OKUNANLAR
Sanayiciyim dedi, azl dolandrc kt...
Sanayiciyim dedi, azl dolandrc kt...

Referandum Sonular, Kars Referandum Sonular, 2010 Referandum Sonular, Referandum Oy Sonular, Trkiye Referandum Sonular, izmir haber, canl referandum sonular

RSS 2010 KHA | Kafkas Haber Ajansý | Kars Haberleri | Kars Haber, kars güncel, kars ajans
KHA Bedir ALTUNOK adına resmi yayın organıdır. Site iceriğinin telif hakkı bildirilmeksizin kullanılması yasaktır