KHA | Kafkas Haber Ajansý | Kars Haberleri | Kars Haber, kars güncel, kars ajans
Telekomünikasyon sektörünün en sevilen markasý Türk Telekom
Anasayfaya Dn Tm Teknoloji haberleri Haberleri
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Telekomünikasyon sektörünün en sevilen markasý Türk Telekom - Türk Telekom haberleri - Türk Telekom haberleri -Türk Telekom haberleri -Türk Telekom haberleri -Türk Telekom haberleri -
2010-11-21 - 17:20
MERKEZ
Facebook'ta Paylas

Telekomünikasyon sektörünün en sevilen markasý Türk Telekom 

Ipsos KMG araþtýrma þirketi tarafýndan yapýlan “Digital Lovemark’10” araþtýrmasýnda Türk Telekom yüzde 30 oyla telekomünikasyon sektörünün en sevilen markasý seçildi. Tüketicilerin en sevdiði (lovemark) dijital markalarýn belirlendiði araþtýrmada Türk Telekom, 2009’da da kendi kategorisinde ilk sýrada yer almýþtý.
 
Türkiye’nin öncü iletiþim ve yakýnsama teknolojileri þirketi Türk Telekom, örnekleme bazlý pazarlama araþtýrmalarý alanýnýn önde gelen þirketlerinden Ipsos KMG tarafýndan gerçekleþtirilen Digital Love Mark’10 araþtýrmasýnda, telekomünikasyon alanýnda tüketicilerin en sevdiði marka oldu. Bu yýl araþtýrmaya katýlan tüketicilerden aldýðý yüzde 30 oranýndaki oyla, en sevilen markalar arasýnda ilk sýraya yerleþen Türk Telekom, geçen yýl da bu unvanýný yüzde 29 oyla almýþtý.
 
Ipsos KMG tarafýndan MediaCat Dergisi için 2010 Aðustos-Eylül aylarý süresince gerçekleþtirilen araþtýrmada 12 ilde 1445 kiþiyle görüþüldü. Telekomünikasyondan cep telefonu markalarýna, masaüstü bilgisayarlardan haber sitelerine kadar 20 kategoride 2010 yýlýnýn en sevilen dijital markalarý belirlendi.
 
En beðenilen marka olmanýn müþteriye odaklý yaklaþýmla, müþterilerin beklentilerini karþýlayan doðru ürün ve hizmetleri sunmaktan geçtiðini belirten Türk Telekom Pazarlama ve Ýletiþim Baþkaný Erem Demircan þunlarý söyledi:
“Telekomünikasyon sektöründe üstlendiðimiz öncü rolümüzle tüketicilere her zaman yenilikçi, iletiþim ihtiyaçlarýna en doðru, etkili yanýtý veren ürün ve hizmetler sunuyoruz. Hayata deðer katan ürünlerimizin ve yüksek kalite anlayýþýmýzýn geçen yýl olduðu gibi 2010’da da en beðenilen dijital marka olarak seçilmemizde önemli rol oynadýðýna inanýyorum. Ipsos KMG tarafýndan gerçekleþtirilen Digital Love Mark’10 araþtýrmasý, doðrudan tüketici görüþlerini yansýtmasý açýsýndan bizim için çok deðerli ve anlamlý. Türk Telekom’un, Türkiye’nin en deðerli markasý olmasýnýn yani sýra en sevilen dijital markasý olmasý, ürün ve hizmet sunduðumuz milyonlarca müþterimizle aramýzda güçlü bir bað kurmayý baþardýðýmýzý gösteriyor.”
(BA-BA-S) MERKEZ (KHA)Haberin tamamini okuyabilmek iin abone olmaniz gerekmektedir. Abone olmak iin TIKLAYIN


  • Yahoo'da Paylas
  • Paylas
  • Paylas
  • Facebook'ta Paylas
  • Paylas
  • Paylas
  • Paylas
  • Paylas
Bu Haber 2340 Defa Okundu

YORUMLAR

Teknoloji haberleri Kategorisine Ait Diğer Haberler

Her Þey Yeni Nesil Doblo’da On-line itibarýnýzý karalatmayýn! Ford Otosan 50 Yýllýk Ar-Ge deneyiminin baþyapýtýný tüm dünya için üretti Pirelli’den sýcak kampanya Gençler, Ücretsiz Ýnterneti Çok Sevdi Geleceðin tasarýmcýlarý 2. Anadolu cam afiþ tasarým yarýþmasý’nda buluþtu Trend Micro, Heartbleed’in Türkiye ve dünyadaki verilerini açýklýyor Düþler ve Umutlar 3.Bölüm Fragmaný izle full (5 Nisan Cumartesi) Yasaklý Sitelere ve Youtube’ye Nasýl Girilir? DNS Ayarlarý Nasýl Deðiþtirilir? bjk karabük maçý canlý izle lig tv den canlý izle ANLIK Bugünün saraylýsý full 20.bölüm fragmaný izle “Teknoloji Baðýmlýlýðý” masaya yatýrýlacak

Abone Girişi

Yeni Abonelik        Şifre Unuttum ?
VDEO HABERLER
Ciritte heyecanl anlar
Ciritte heyecanl anlar
Anketler
OK OKUNANLAR
Sanayiciyim dedi, azl dolandrc kt...
Sanayiciyim dedi, azl dolandrc kt...

Referandum Sonular, Kars Referandum Sonular, 2010 Referandum Sonular, Referandum Oy Sonular, Trkiye Referandum Sonular, izmir haber, canl referandum sonular

RSS 2010 KHA | Kafkas Haber Ajansý | Kars Haberleri | Kars Haber, kars güncel, kars ajans
KHA Bedir ALTUNOK adına resmi yayın organıdır. Site iceriğinin telif hakkı bildirilmeksizin kullanılması yasaktır