KHA | Kafkas Haber Ajansý | Kars Haberleri | Kars Haber, kars güncel, kars ajans
Kars’ta YGS intiharý
Anasayfaya Dn Tm Yaþam Haberleri
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kars’ta 19 yaþýndaki genç, YGS’de beklediði sonucu alamayýnca bir inþaatýn üçüncü katýnda kendini asarak intihar etti.
2012-04-22 - 17:32
KARS
Facebook'ta Paylas
Kars’ta YGS intiharý
 
Kars’ta 19 yaþýndaki genç, YGS’de beklediði sonucu alamayýnca bir inþaatýn üçüncü katýnda kendini asarak intihar etti.
 
Edinilen bilgilere göre Gürkan Karabað isimli genç, YGS sonuçlarýnýn açýklanmasýnýn ardýndan bunalýma girdi. Talihsiz genç bu üzgünlüðünü de sosyal paylaþým sitesi facebook’ta YGS ve intihar eden birini gösteren fotoðraflarý paylaþarak anlatmaya çalýþtý. Önceki gece ailesiyle görüþtükten sonra evden “arkadaþlarýmýn yanýna gidiyorum” diyerek evden ayrýlan 19 yaþýndaki gençten haber alýnamadý. Ta ki dün akþama doðru polis telsizlerinden geçen bir intihar anonsuna kadar.
 
YGS kurbaný genç, fotoðraflarý facebook’ta yayýnlamasýndan bir gün sonra Ýstasyon Mahallesi’nde bir inþaatýn üçüncü katýnda kendini asmýþ halde bulundu. Otopsi için Erzurum Adli Týp Kurumu’na gönderilen Gürkan Karabað’ýn cenazesi iþlemlerinin ardýndan bu sabah saatlerinde Kars’a getirildi.
 
Gencin cenazesi bugün hastaneden alýnarak evine getirildi. Ýstasyon Camii’nde Ýkindi namazýnýn ardýndan kýlýnan cenaze namazýnda ise gencin tabutuna kýrmýzý ve beyaz karanfiller býrakýldý. Bu sýrada gencin yakýnlarý, ailesi ve arkadaþlarý cenaze namazýnda gözyaþlarýný tutamadý. Biricik evlatlarýný kaybetmenin üzüntüsünü yaþayan Anne Aydanur Karabað ve baba Erdoðan Karabað’ý vatandaþlar teselli etmeye çalýþtý. Gencin cenazesi daha sonra Asri Mezarlýkta gözyaþlarý arasýnda topraða verildi.
 
Oðlu intihar ettikten sonra þoka giren baba Erdoðan Karabað, polise verdiði ilk ifadesinde oðlunun herhangi bir sorunu bulunmadýðýný söyledi.
 
Oðlunun, YGS’nin üzerinde oluþturduðu baskýnýn kurbaný olduðunu belirten baba Erdoðan’ýn, “Oðlum YGS’de düþük puan aldýðý için morali bozuktu. Sürekli düþünüyordu. Biricik oðlum YGS yüzünden intihar etti” dediði öðrenildi.
 
Talihsiz gencin Kafkas Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Fizik Bölümünü okumak istediði öðrenildi.
 
KHA ailesi olarak Gence Alllah’tan rahmet, meslektaþýmýz babasý Erdoðan Karabað ve kederli ailesine baþsaðlýðý diliyoruz.
(BA-BA-S) KARS (KHA)


 


KHA

Haberin tamamini okuyabilmek iin abone olmaniz gerekmektedir. Abone olmak iin TIKLAYIN


  • Yahoo'da Paylas
  • Paylas
  • Paylas
  • Facebook'ta Paylas
  • Paylas
  • Paylas
  • Paylas
  • Paylas
Bu Haber 14053 Defa Okundu

YORUMLAR

KADÝR 2012-04-23
DEÐER MÝYDÝ KARDEÞÝM...
ALLAH RAHMET ETSÝN BENÝM BAHTI KARA DÜÞÜNCELÝ CESARETLÝ MERT KARDEÞÝM YOLUN AÇIK OLSUN ÝNÞALLAH ALLAH SENÝ AFFEDERDE CENNETÝNE ALIR GÜZEL KARDEÞÝM BENÝM.

Yaþam Kategorisine Ait Diğer Haberler

En Güzel Aþk Sözleri Kýsa Anlamlý Sevgiliye Aþk Mesajlarý 2016 yeni Kars’ta Öðretmen Yücel Aydýn intihar etti Cinnet Getiren Baba, Ýki Çocuðu ve Eþini Öldürdükten Sonra Ýntihar Etti Döner býçaðýnýn üzerine düþtü! Kaðýzman’da kýz kaçýrma silahlý kavgaya dönüþtü Yaralama olayýnýn devamý cinayetle sonuçlandý Fahri Osmanoðlu hayatýný kaybetti Mehmet Küpeli; Gözyaþlarý Arasýnda Topraða Verildi Ulusoy son yolculuðuna uðurlandý Salýncaðýn ipiyle boðuldu Virajý alamayan araç takla attý: 3 yaralý Eyvah Eyvah 3 izle full HD (2014) +30

Abone Girişi

Yeni Abonelik        Şifre Unuttum ?
VDEO HABERLER
Ciritte heyecanl anlar
Ciritte heyecanl anlar
Anketler
OK OKUNANLAR
Sanayiciyim dedi, azl dolandrc kt...
Sanayiciyim dedi, azl dolandrc kt...

Referandum Sonular, Kars Referandum Sonular, 2010 Referandum Sonular, Referandum Oy Sonular, Trkiye Referandum Sonular, izmir haber, canl referandum sonular

RSS 2010 KHA | Kafkas Haber Ajansý | Kars Haberleri | Kars Haber, kars güncel, kars ajans
KHA Bedir ALTUNOK adına resmi yayın organıdır. Site iceriğinin telif hakkı bildirilmeksizin kullanılması yasaktır