KHA | Kafkas Haber Ajansý | Kars Haberleri | Kars Haber, kars güncel, kars ajans
Bunalýma giren kadýn intihara kalkýþtý
Anasayfaya Dn Tm Yaþam Haberleri
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Bunalýma giren kadýn intihara kalkýþtý
2013-09-17 - 11:26
GAZÝ KARS
Facebook'ta Paylas

 Bunalýma giren kadýn intihara kalkýþtý

Kars’ta 4 yýl önce bir müteahhide 30 bin lira ödeyerek daire sahibi olmak isteyen ancak inþaatý bitmediði için evine kavuþamayan kadýn bunalýma girerek inþaat halindeki binanýn 4. katýna çýkýp intihar etmek istedi.

Edinilen bilgiye göre olay merkez Ýstasyon Mahallesinde meydana geldi. Ýddiaya göre Fatma Bozkurt (37) isimli kadýn 4 yýl önce Ýstasyon Mahallesi 2. Taþlý Harman Sokak üzerinde C.B. isimli bir müteahhit tarafýndan yapýlmakta olan apartmandan 30 bin lira karþýlýðýnda bir daire aldý. Aradan 4 yýl geçmesine raðmen müteahhit daireyi bir türlü teslim etmedi ve apartmanýn yapýmýný da baþka bir müteahhide devretti. Bu sürede Fatma Bozkurt’un eþi Mehmet Bozkurt, inþaatlarda iþçi olarak çalýþmaya baþlayýnca 3 çocuklu aile ekonomik anlamda dar boðazýn eþiðine geldi.

Evini bir türlü alamayan Bozkurt da bunalýma girerek 4 yýldýr bir türlü alamadýðý dairesinin bulunduðu 5 katlý apartmanýn son katýna çýkarak intihar etmek istedi. Ýnþaata çýkan Bozkurt’u komþularý fark edince olay yerine polis, itfaiye ve 112 Acil Servis ambulansý çaðrýldý. Polisler ve itfaiye görevlileri kadýný ikna etmeye çalýþtý. Yaklaþýk 1.5 saat süren ikna çabalarýnýn ardýndan gözyaþlarýna boðulan kadýn, intihar etmekten vazgeçirildi. Polis tarafýndan binadan alýnarak önce hastaneye daha sonra Polis Merkezi’ne götürülmek üzere aþaðýya indirilen kadýn gözyaþlarýný tutamadý. Polis merkezine götürülen kadýn ifadesi alýndýktan sonra serbest býrakýldý.

Fatma Bozkurt’un eþi kalorifer iþçisi Mehmet Bozkurt, çok maðdur olduklarýný, bunun için bunalýma giren eþinin bu þekilde bir olaya baþvurduðunu ileri sürdü.

Mehmet Bozkurt, “30 bin TL para vermiþim. 20 bin TL birine 10 bin TL diðerine vermiþim. Müteahhit de diyor ki ben seni ortaðýma devretmiþim. Biz ayrýlmýþýz sen ortaðýma düþmüþsün, git onunla hallet. Ben nasýl onunla halledeyim. Ben nereden gidip bulayým. 30 bin TL için elimi mi kana bulayayým. Eþimin de psikolojisi bozuldu, eþim onlarýn yüzünden böyle oldu. Ben diyorum gel benim paramý ver ben bir þey istemiyorum, ev falan da vermeyin bana. Paramý ver. Ben kendim kalorifer yakýyorum. Þu anda TOKÝ’de inþatta çalýþýyorum. Aylýk 1000 TL alýyorum. Oturduðum ev aylýk 400 TL kira. Benim çocuðum okula gidiyor önlük alacak param yok. Peki benim durumum ne olacak? Sonra baktým eþimin psikolojisi bozulmuþ, 3 yýldýr günde 10 defa düþüp bayýlýyor.  Baþýný bir yere çarpsa beyin kanamasý geçirse ne olacak? Eyim bir ara gel bana senet imzala 20 bin TL için sonra ne zaman verirsen ver dedi. Ama adam ne yapýyor para mara vermiyor, bugün git yarýn gel oluyor. Sonunda eþim de kaçýp buraya geldi ben peþine geldim yetiþemedim. O da gelip burada intihara kalkýþmýþ. Bende polisi aradým, polis geldi yardýmcý oldu.” dedi.

(BA-BA-S) GAZÝ KARS (KHA) 

 


KHA

Haberin tamamini okuyabilmek iin abone olmaniz gerekmektedir. Abone olmak iin TIKLAYIN


  • Yahoo'da Paylas
  • Paylas
  • Paylas
  • Facebook'ta Paylas
  • Paylas
  • Paylas
  • Paylas
  • Paylas
Bu Haber 5553 Defa Okundu

YORUMLAR

Yaþam Kategorisine Ait Diğer Haberler

En Güzel Aþk Sözleri Kýsa Anlamlý Sevgiliye Aþk Mesajlarý 2016 yeni Kars’ta Öðretmen Yücel Aydýn intihar etti Cinnet Getiren Baba, Ýki Çocuðu ve Eþini Öldürdükten Sonra Ýntihar Etti Döner býçaðýnýn üzerine düþtü! Kaðýzman’da kýz kaçýrma silahlý kavgaya dönüþtü Yaralama olayýnýn devamý cinayetle sonuçlandý Fahri Osmanoðlu hayatýný kaybetti Mehmet Küpeli; Gözyaþlarý Arasýnda Topraða Verildi Ulusoy son yolculuðuna uðurlandý Salýncaðýn ipiyle boðuldu Virajý alamayan araç takla attý: 3 yaralý Eyvah Eyvah 3 izle full HD (2014) +30

Abone Girişi

Yeni Abonelik        Şifre Unuttum ?
VDEO HABERLER
Ciritte heyecanl anlar
Ciritte heyecanl anlar
Anketler
OK OKUNANLAR
Sanayiciyim dedi, azl dolandrc kt...
Sanayiciyim dedi, azl dolandrc kt...

Referandum Sonular, Kars Referandum Sonular, 2010 Referandum Sonular, Referandum Oy Sonular, Trkiye Referandum Sonular, izmir haber, canl referandum sonular

RSS 2010 KHA | Kafkas Haber Ajansý | Kars Haberleri | Kars Haber, kars güncel, kars ajans
KHA Bedir ALTUNOK adına resmi yayın organıdır. Site iceriğinin telif hakkı bildirilmeksizin kullanılması yasaktır