KHA | Kafkas Haber Ajansý | Kars Haberleri | Kars Haber, kars güncel, kars ajans
Mehmet Küpeli; Gözyaþlarý Arasýnda Topraða Verildi
Anasayfaya Dn Tm Yaþam Haberleri
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Mehmet Küpeli; Gözyaþlarý Arasýnda Topraða Verildi
2014-08-31 - 22:18
GAZÝ KARS
Facebook'ta Paylas

Mehmet Küpeli; Gözyaþlarý Arasýnda Topraða Verildi

Siyasal Birikim Gazetesi’nin Ýmtiyaz Sahibi Mustafa Küpeli ve Kars Hava Yollarý Müdürü Ali Küpeli’nin abisi, çevresinde sayýlan, sevilen, eðitime 30 yýlýný verip 10 binlerce baþarýlý öðrenci yetiþtiren emekli öðretmen Mehmet Küpeli, ani bir rahatsýzlýk sonucu hayatýný kaybetti.

27 Aðustos’ta Aþýrý ateþli rahatsýzlýðý nedeniyle Bursa Çekirge Devlet Hastanesi’ne kendi ayaðýyla giden ve yapýlan tahlil sonucu sürekli kan deðerlerinin düþmesi sonucu yoðun bakýma alýnan Emekli Öðretmen Mehmet Küpeli, bütün müdahaleler raðmen kurtarýlamadý.

Merhum Mehmet Küpeli’nin Cenazesi, Bursa Nilüfer Merkez Camisi’nde kýlýnan öðle namazýndan sonra yoðun bir kalabalýk eþliðinde Hemitler Mezarlýðý‘nda gözyaþlarý arasýnda topraða verildi.

ARDINDAN AÐITLAR YAKIDI

Yakýnlarýnýn ve kardeþlerinin aðýtlarý,  öðretmen arkadaþlarýnýn ve öðrencilerinin gözyaþý döktüðü caneze töreninde duygusal anlar yaþandý.

Çelenk ve yoðun telgraf ve telefonon geldiði cenaze törenine Bursa KAI Dernekleri Federasyonu Baþkaný  Sabri Akgün, Baþkan Yardýmcýsý Cihanþa Karakaþ, Onursal Baþkan  Dursun Karakaþ, Göle Derneði Baþkaný Selahattin Haspolat, Belediye Meclis üyeleri, Muhtarlar, öðretmen arkadaþlarý, öðrencileri, Ýstanbul’dan, Ýzmir’den, Ankara’dan, Ardahan’ýn Göle Ýlçesi’nden yeðenleri, amca çocuklarý, kardeþleri, siyasi parti temsilcileri, STK temsilcileri, Bursa’daki kurum ve kuruluþ amirleri, dost akraba arkadaþlarý ve binlerce Kars, Ardahan, Iðdýrlý hemþerimiz katýldý.

MEHMET KÜPELÝ KÝMDÝR?

1972  yýlýnda Artvin öðretmen okulunu bitirdikten sonra ilk olarak Sinop Boyabat Ýlçesi Karacaören Köyü’nde öðretmenliðe baþladý. Daha sonra Iðdýr’ýn Tuzluca Ýlçesi Karacaören Köyü’nde müdürlük yaptýktan sonra 1976 yýlýnda Kars Selim ilçesinde öðretmenlik yapan Turna Tel’le evlendi.

1973’te Ardahan Ýli Göle ilçesi Büyük Altunbulak ilköðretim okulu Müdürü olarak 15 yýl görev yaptýktan sonra 1988 yýlýnda Bursa Kemalpaþa Ýlçesi Alibeyköyü ilköðretim okulunda çalýþtý.  Bir yýl sonra Mustafa Kemalpaþa Tepecik Köyü Ýlköðretim Okulu’nda 7 yýl öðretmenlik yaptýktan sonra 1996 Yýlýnda Bursa’nýn Yýldýrým Ýlçesi Arif Nihat Asya Ýlköðretim okuluna tahini çýktý. Burada da 10 yýl çalýþtýktan sonra emekli oldu. Küpeli evli ve bir kýz ve bir erkek çocuk babasýdýr.Erkek çocuðu  Evren Küpeli Yýldýz Teknik Üniversitesi’ni bitirdikten sonra ÝTÜ’de master yaptý ve OTOKAR AÞ’de Analiz mühendisi olarak çalýþýyor. Kýzý  Özlem Küpeli ( Aldemir) ise Kars Merkez Ticaret Lisesi’nde öðretmenlik yapýyor.

(BA-BA-S) GAZÝ KARS (KHA) 

 

 


KHA

Haberin tamamini okuyabilmek iin abone olmaniz gerekmektedir. Abone olmak iin TIKLAYIN


  • Yahoo'da Paylas
  • Paylas
  • Paylas
  • Facebook'ta Paylas
  • Paylas
  • Paylas
  • Paylas
  • Paylas
Bu Haber 6075 Defa Okundu

YORUMLAR

Yaþam Kategorisine Ait Diğer Haberler

En Güzel Aþk Sözleri Kýsa Anlamlý Sevgiliye Aþk Mesajlarý 2016 yeni Kars’ta Öðretmen Yücel Aydýn intihar etti Cinnet Getiren Baba, Ýki Çocuðu ve Eþini Öldürdükten Sonra Ýntihar Etti Döner býçaðýnýn üzerine düþtü! Kaðýzman’da kýz kaçýrma silahlý kavgaya dönüþtü Yaralama olayýnýn devamý cinayetle sonuçlandý Fahri Osmanoðlu hayatýný kaybetti Mehmet Küpeli; Gözyaþlarý Arasýnda Topraða Verildi Ulusoy son yolculuðuna uðurlandý Salýncaðýn ipiyle boðuldu Virajý alamayan araç takla attý: 3 yaralý Eyvah Eyvah 3 izle full HD (2014) +30

Abone Girişi

Yeni Abonelik        Şifre Unuttum ?
VDEO HABERLER
Ciritte heyecanl anlar
Ciritte heyecanl anlar
Anketler
OK OKUNANLAR
Sanayiciyim dedi, azl dolandrc kt...
Sanayiciyim dedi, azl dolandrc kt...

Referandum Sonular, Kars Referandum Sonular, 2010 Referandum Sonular, Referandum Oy Sonular, Trkiye Referandum Sonular, izmir haber, canl referandum sonular

RSS 2010 KHA | Kafkas Haber Ajansý | Kars Haberleri | Kars Haber, kars güncel, kars ajans
KHA Bedir ALTUNOK adına resmi yayın organıdır. Site iceriğinin telif hakkı bildirilmeksizin kullanılması yasaktır