KHA | Kafkas Haber Ajansý | Kars Haberleri | Kars Haber, kars güncel, kars ajans
Kars’ta kaza: 4 ölü, 4 yaralý
Anasayfaya Dn Tm Yaþam Haberleri
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kars’ta kaza: 4 ölü, 4 yaralý - Kars’ta meydana gelen trafik kazasýnda biri çocuk 4 kiþi hayatýný kaybederken, 1’i aðýr, 4 kiþi de yaralandý. Araç içerisinde sýkýþan bir ise bir saatten fazla kurtarýlmayý bekledi.
2010-09-11 - 15:14
KARS
Facebook'ta Paylas

Kars’ta kaza: 4 ölü, 4 yaralý

Kars’ta meydana gelen trafik kazasýnda biri çocuk 4 kiþi hayatýný kaybederken, 1’i aðýr, 4 kiþi de yaralandý. Araç içerisinde sýkýþan bir ise bir saatten fazla kurtarýlmayý bekledi.
 
Kaza dün akþam Erzurum-Kars karayolu üzerinde bulunan Azat Köyü civarýnda meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, Aðrý’nýn Eleþkirt ilçesinden Kars’a gelmekte olan 36 EU 675 plakalý araç ile hiçbir ýþýk ve uyarý levhasý bulunmayan 36 SA 709 plakalý kamyonetle çarpýþtý.
 
Kaza yerine gelen polisler, jandarmaya da haber vererek yolu çift taraflý olarak trafiðe kapattýlar. Kazada Murat Kýlýçer (28) olay yerinde hayatýný kaybetti. Kazada yaralanan Ýpek Þahan (53) ile oðlu Yusuf Þahan (8) ve Muhammet Ali Er, oradan geçen vatandaþlar tarafýndan Kars Devlet Hastanesine kaldýrýldý.
 
Hastanede yapýlan tüm müdahalelere raðmen Ýpek Þahan ve oðlu Yusuf Þahan ve Muhammet Ali Er kurtarýlmayarak hayatlarýný kaybetti. Öte yandan araç içerisinde sýkýþan Ýpek Þahan’ýn eþi ve Yusuf Þahan’ýn babasý Yunus Þahan (53) dakikalarca çýkýþtýðý araç içerisinde kurtarýlmak için itfaiye aracýnýn gelmesini bekledi.
 
Aradan yarým saat geçmesinin ardýndan kaza yerine gelen itfaiye aracýnýn ise teknik olarak donanýmsýz olmasý nedeni ile yaralý þahýs tüm uðraþýlara raðmen sýkýþtýðý araç içerisinden bir türlü çýkartýlamadý.
 
Uzun süren çabalarýn ardýndan yaklaþýk 1 saat sonra polislerin ve vatandaþlarýn yardýmý ile sýkýþtýðý araçtan çýkartýlan yaralý þahýs ambulansla Kars Devlet Hastanesine kaldýrýlarak hayata döndürülmeye çalýþýldý.
 
Burada yapýlan müdahalelerde yetersiz kalýnýnca Þahan, Ambulansla Erzurum’a gönderilirken yolda hayatýný kaybetti.
 
Kazada aðýr yaralanan ve hayati tehlikesi devam eden Neslihan Cengiz (12), Kars Devlet Hastanesi yoðun bakým servisinde tedavi altýna alýndý. Dðer yaralýlar Teymen Er, Evlen Er ve Muhammet Ali Er’in ise tedavilerine diðer servislerde devam ediliyor.
 
CENAZELER AÐRI’YA GÖNDERÝLDÝ
Kazada hayatýný kaybeden vatandaþlarýn cenazeleri Kars Devlet Hastanesinden alýnarak memleketleri olan Aðrý’nýn Doðubayazýt ilçesine baðlý Molla Süleyman Köyü’ne götürüldü. Cenazeler bu gün topraða verilecek.
(TD-BA-S) KARS (KHA) – TACETTÝN DURMUÞ


 Haberin tamamini okuyabilmek iin abone olmaniz gerekmektedir. Abone olmak iin TIKLAYIN


  • Yahoo'da Paylas
  • Paylas
  • Paylas
  • Facebook'ta Paylas
  • Paylas
  • Paylas
  • Paylas
  • Paylas
Bu Haber 6220 Defa Okundu

YORUMLAR

Yaþam Kategorisine Ait Diğer Haberler

En Güzel Aþk Sözleri Kýsa Anlamlý Sevgiliye Aþk Mesajlarý 2016 yeni Kars’ta Öðretmen Yücel Aydýn intihar etti Cinnet Getiren Baba, Ýki Çocuðu ve Eþini Öldürdükten Sonra Ýntihar Etti Döner býçaðýnýn üzerine düþtü! Kaðýzman’da kýz kaçýrma silahlý kavgaya dönüþtü Yaralama olayýnýn devamý cinayetle sonuçlandý Fahri Osmanoðlu hayatýný kaybetti Mehmet Küpeli; Gözyaþlarý Arasýnda Topraða Verildi Ulusoy son yolculuðuna uðurlandý Salýncaðýn ipiyle boðuldu Virajý alamayan araç takla attý: 3 yaralý Eyvah Eyvah 3 izle full HD (2014) +30

Abone Girişi

Yeni Abonelik        Şifre Unuttum ?
VDEO HABERLER
Ciritte heyecanl anlar
Ciritte heyecanl anlar
Anketler
OK OKUNANLAR
Sanayiciyim dedi, azl dolandrc kt...
Sanayiciyim dedi, azl dolandrc kt...

Referandum Sonular, Kars Referandum Sonular, 2010 Referandum Sonular, Referandum Oy Sonular, Trkiye Referandum Sonular, izmir haber, canl referandum sonular

RSS 2010 KHA | Kafkas Haber Ajansý | Kars Haberleri | Kars Haber, kars güncel, kars ajans
KHA Bedir ALTUNOK adına resmi yayın organıdır. Site iceriğinin telif hakkı bildirilmeksizin kullanılması yasaktır