KHA | Kafkas Haber Ajansý | Kars Haberleri | Kars Haber, kars güncel, kars ajans
Cinnet Getiren Baba, Ýki Çocuðu ve Eþini Öldürdükten Sonra Ýntihar Etti
Anasayfaya Dn Tm Yaþam Haberleri
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Cinnet Getiren Baba, Ýki Çocuðu ve Eþini Öldürdükten Sonra Ýntihar Etti
2015-02-06 - 22:55
GAZÝ KARS
Facebook'ta Paylas

 Cinnet Getiren Baba, Ýki Çocuðu ve Eþini Öldürdükten Sonra Ýntihar Etti  

Kars’ýn Selim ilçesine baðlý Oluklu Köyü’nde yaþayan 24 yaþýndaki Bilal Durmuþ, eþi Özlem çocuklarý Hüseyin 3 ile 1 yaþýndaki Hanife’yi öldürdükten sonra ayný tüfekle intihar etti.

Kars’ýn Selim ilçesine baðlý Oluklu Köyü’nde yaþayan 24 yaþýndaki Bilal Durmuþ cinnet getirerek, eþi Özlem (23) çocuklarý Hüseyin 3 ile 1 yaþýndaki Hanife’yi öldürdü. Daha sonra da ayný tüfekle intihar etti.

Olay, saat 17.00 sýralarýnda ilçeye 30 kilometre uzaklýktaki 300 haneli yaklaþýk 2 bin kiþinin yaþadýðý Oluklu Köyü’nde meydana geldi. Büyük þehirlere giderek inþaatlarda çalýþan evli ve iki çocuk babasý Bilal Durmuþ, babasý ve dedesi ile birlikte yaþadýðý eve gelerek eþini ve çocuklarýný alýp köyün yaklaþýk 2 kilometre dýþýna götürdü. Durmuþ, yanýndaki götürdüðü pompalý tüfekli eþini ve iki çocuðunu öldürdükten sonra ayný tüfekle intihar etti.

Yolun ortasýnda yatan 4 ceset, Kars Hava Limanýndan köye giden Tamer Bulut tarafýndan fark edildi. Yanýndakilerle birlikte otomobilden inen Bulut, gördüðü manzara karþasýnda þok geçirdi. Cep telefonu ile muhtarý arayan Tamer Bulut olayla ilgili bilgi verdi. Mardin’de olan muhtar da durumu jandarmaya bildirdi. Kýsa sürede olay yerine gelen jandarma çevre güvenliðini aldý. Savcýnýn talimatý ile olay yerinde yapýlan inceleme sonunda cenazeler otopsi yapýlmak üzere Selim Devlet Hastanesi morguna götürüldü.

“NEDEN YAPTIÐINI BÝLMÝYORUM”

Yaþadýðý olayýn þokunu uzun süre üzerinden atamayan Tamer Bulut, “Hava limanýndan misafirlerimi alýp köye getiriyordum. Hava kararmýþtý. Köyün giriþinde çift þeritli yolun sol tarafýnda bir þeyler gördüm. Giden araçlardan yere bir þey düþtüðünü sandým. Yanlarýndan geçerken dikkatli baktýðýmda ikisi çocuk 4 kiþinin kanlar içinde yattýðýný gördüm. Hepsi ölmüþtü. Cep telefonu ile muhtarý aradým. Sonra jandarma geldi. Bilal’in bunu neden yaptýðýný bilmiyorum. Bilal evde babasý, dedesi, eþi ve iki çocuðu ile birlikte yaþardý” dedi.

(BA-BA-S ) GAZÝ KARS (KHA) 

 


KHA

Haberin tamamini okuyabilmek iin abone olmaniz gerekmektedir. Abone olmak iin TIKLAYIN


  • Yahoo'da Paylas
  • Paylas
  • Paylas
  • Facebook'ta Paylas
  • Paylas
  • Paylas
  • Paylas
  • Paylas
Bu Haber 18229 Defa Okundu

YORUMLAR

Yaþam Kategorisine Ait Diğer Haberler

En Güzel Aþk Sözleri Kýsa Anlamlý Sevgiliye Aþk Mesajlarý 2016 yeni Kars’ta Öðretmen Yücel Aydýn intihar etti Cinnet Getiren Baba, Ýki Çocuðu ve Eþini Öldürdükten Sonra Ýntihar Etti Döner býçaðýnýn üzerine düþtü! Kaðýzman’da kýz kaçýrma silahlý kavgaya dönüþtü Yaralama olayýnýn devamý cinayetle sonuçlandý Fahri Osmanoðlu hayatýný kaybetti Mehmet Küpeli; Gözyaþlarý Arasýnda Topraða Verildi Ulusoy son yolculuðuna uðurlandý Salýncaðýn ipiyle boðuldu Virajý alamayan araç takla attý: 3 yaralý Eyvah Eyvah 3 izle full HD (2014) +30

Abone Girişi

Yeni Abonelik        Şifre Unuttum ?
VDEO HABERLER
Ciritte heyecanl anlar
Ciritte heyecanl anlar
Anketler
OK OKUNANLAR
Sanayiciyim dedi, azl dolandrc kt...
Sanayiciyim dedi, azl dolandrc kt...

Referandum Sonular, Kars Referandum Sonular, 2010 Referandum Sonular, Referandum Oy Sonular, Trkiye Referandum Sonular, izmir haber, canl referandum sonular

RSS 2010 KHA | Kafkas Haber Ajansý | Kars Haberleri | Kars Haber, kars güncel, kars ajans
KHA Bedir ALTUNOK adına resmi yayın organıdır. Site iceriğinin telif hakkı bildirilmeksizin kullanılması yasaktır