Adem Çalkın İttifakı Değerlendirdi

"Adem Çalkın İttifakı Değerlendirdi"

AK Parti Kars İl Başkanı Adem Çalkın, ittifakla ilgili düzenlediği basın toplantısında birlik ve beraberlik mesajları verdi.

Adem Çalkın İttifakı Değerlendirdi

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

AK Parti Kars İl Başkanı Adem Çalkın, ittifakla ilgili düzenlediği basın toplantısında birlik ve beraberlik mesajları verdi.

İl Başkanlığındaki toplantıda konuşan Çalkın, Erdoğan ve Bahçeli’nin aldığı kararla Kars’ta cumhur ittifakının adayının Çetin Nazik olduğunu hatırlatarak, AK Parti adayı Av. Ensar Erdoğdu’nun da çekildiğini belirtti.

Cumhur ittifakı adayı Çetin Nazik’e hayırlı olsun dileğinde bulunan Çalkın, AK Parti Kars il teşkilatı olarak Cumhur ittifakı adayına destek vereceklerini ve birlikte çalışacaklarını vurguladı.

Cumhur ittifakı adayı Çetin Nazik’in de Kars’ın birlik ve bütünlüğü için şehrimizin kardeşliğine halel getirecek şekilde değil inşallah birleştirici bir üslupla kamuoyundan çıkarak bizlerin de destekleriyle belediye başkanı olarak seçileceğini ve hep birlikte Kars’ta hizmet vereceklerini anlattı.

Çalkın arlıca, il belediye meclis üyelerinin ortak ancak il genel meclisi listelerinin ayrı ayrı olduğunu söyledi.

Haberin videosunu izlemek için linke tıklayınız: https://www.facebook.com/kafkashaberajansi/videos/334860207160435/

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.451114