• 19 Haziran 2019 Çarşamba

Adem Çalkın’ın yeni yıl mesajı

"Adem Çalkın’ın yeni yıl mesajı"

Kars Ak Parti İl Başkanı Adem ÇALKIN,yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayınlayarak tüm hemşehrilerine mutlu bir yıl diledi.

Adem Çalkın’ın yeni yıl mesajı

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Kars Ak Parti İl Başkanı Adem Çalkın,yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayınlayarak tüm hemşehrilerine mutlu bir yıl diledi.

Çalkın,yayınladığı mesajda şunları kaydetti: "Biten bir yılın ardından her yeni yıl,yeni başlangıçlara daha umutla baktığımız yeni bir fırsat penceresi olarak aralanmaktadır. Yeni bir yıla daha huzur ve güven ortamı içinde girmenin tüm Karslılar olarak mutluluğunu yaşıyoruz.Yaşanılacak her yeni anın yaşanmadan önce yeni beklentileri,yeni umutları, iyimserliği beraberinde getireceği 2019 yılında ilimizde,ülkemizde ve dünyada sevgi,hoşgörü,kardeşlik ve yardımseverlik duygularının arttığı huzur ve güvenin tesis edildiği,içinde yaşanılan zamanın en ince ayrıntılarıyla faydalı bir şekilde yaşanıldığı günler temenni ederek; hayallerin ve umutların gerçeğe dönüştüğü,mutluluk ve başarı dolu bir yıl diliyor,tüm Karslı hemşehrilerimin ve vatandaşlarımızın yeni yılını kutluyor,sevgi ve saygılarımı sunuyorum"

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.284555