• 20 Temmuz 2019 Cumartesi

Adem Ertaş Güven Tazeledi

"Adem Ertaş Güven Tazeledi"

Kars Ziraat Odası Başkanı Adem Ertaş, 16. Olağan Genel kurulda yeniden başkanlığa getirilerek güven tazeledi.

Adem Ertaş Güven Tazeledi

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Kars Ziraat Odası Başkanı Adem Ertaş, 16. Olağan Genel kurulda yeniden başkanlığa getirilerek güven tazeledi.

Kars çiftçisinin, üreticisinin yanında olduğunu göreve gelir gelmez icraatlarıyla ortaya koyan Adem Ertaş, Kars halkının ve üyelerinin gönlünde taht kurdu.

Pancar ürecisinin yanında olduğunu hizmetleriyle gösteren Ertaş, pancar söküm makinesiyle hem bölgedeki pancar üretiminin artırılmasına katkı sağladı hem de temiz ürün alınmasının yolunu açtı. Ertaş yaptığı bu hizmetle işgücünü azalttığı gibi üretimin erken zamanda yapılmasını da sağlamış oldu. Pancar üreticisinin yüzünün gülmesine önemli oranda katkı sunan Ertaş, bununla da kalmayıp göreve gelir gelmek odayı yeni binasına kavuşturdu.

Ulusal ve yerel basına verdiği demeçler, üyelerin sorunlarının çözümü noktasındaki beyanatları, Ankara-Kars arasında mekik dokuyarak sorunların merkeze taşınması gibi onlarca adım attı. Her attığı adımı başarıya çeviren Ertaş, Kars Balı, Kaşarı konularında da üstlendiği görevleri layıkıyla yerine getirdi.

Ertaş, “Kars Ziraat Odası Başkanlığı 16. Olağan Genel kurulunda delegelerimiz bizi 2 defa başkanlığa seçtiler şahsım adına tüm delegelerime ve Kars çiftçisine çok teşekkür ederim, hizmete devam.” dedi.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.288311