Adem Ertaş’ın 30 Ağustos Zaferi

"Adem Ertaş’ın 30 Ağustos Zaferi"

Kars Ziraat Odası Başkanı Adem Ertaş, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 93. Yıl Dönümü münasebetiyle kutlama mesajı yayınladı.

Adem Ertaş’ın 30 Ağustos Zaferi

KAFKAS HABER AJANSI

Kars Ziraat Odası Başkanı Adem Ertaş, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 93. Yıl Dönümü münasebetiyle kutlama mesajı yayınladı.

Bu büyük zaferin tarihimizin en önemli dönüm noktalarından biri olduğunu belirten Başkan Ertaş mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Aziz vatanımız ve milletimizin güvenliği için gözünü kırpmadan şehit ve gazi olan kahramanlarımızın emanetlerine kararlılıkla sahip çıkacağız. Onlar yüce milletimizin en değerli varlıklarıdır. Bugün bizler de onların mirasçısı olarak Türkiye Cumhuriyeti’ni en ileri seviyeye götürmek için tüm gücümüzle çalışmalıyız.

Milli mücadelemizin en zor dönemi olan Büyük Taarruz’da milletimiz, askeri yetenek ve gücünü büyük millet olmanın kabiliyetlerini bir kez daha bütün dünyaya göstermiştir. Milletçe elde ettiğimiz başarılar ve ülkemizin geldiği seviye, yolumuzun açık olduğunun en önemli göstergesidir. Büyük hamleler gerçekleştiren ülkemiz geleceğe umutla bakmakta ve güvenle yoluna devam etmektedir.

Bu duygu düşüncelerle tüm vatandaşlarımızın 30 Ağustos Zafer Bayramını tebrik ediyor, yüce rabbimizden aziz şehitlerimize rahmet gazilerimize uzun ve sağlıklı ömürler vermesini niyaz ediyorum.”

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.244411