• 24 Ağustos 2019 Cumartesi

Ağrı Ticaret Odası Seçimlerinde Değişim Rüzgarı

"Ağrı Ticaret Odası Seçimlerinde Değişim Rüzgarı"

Ağrı Ticaret Odası seçimlerinde değişim rüzgarı devam ediyor.

Ağrı Ticaret Odası Seçimlerinde Değişim Rüzgarı

KAFKAS HABER AJANSI

Ağrı Ticaret Odası seçimlerinde değişim rüzgarı devam ediyor. 

Kemal Aslan ile başlayan rüzgar esnaflık ve ticaret ile uğraşan vatandaşlarımızın teveccüh'ü  ile devam  etmektedir. “Ağrı ilimiz ve ilçeleri için ne gerekiyorsa  Ağrılı olarak esnaf olarak yapmanın gayreti  içerisindeyiz dedi. Daha sonra devam  ettiği  açıklamasına genç  ve  proje üretecek  bir  ekiple  yola  çıktığını belirten ASLAN esnaflık ve ticaretle uğraşan vatandaşımızın  sorunlarını dinleyerek  kendilerinin kazanmaları  halinde kısa, orta ve uzun vadeli  uygulamalı  planlar oluşturarak vatandaşlarımızın sorunlarına çözüm arayacaklarını ve sorunları çözeceğini belirtti. Ayrıca odamızın bünyesinde istihdam edeceğimiz en az iki proje mühendisi ve danışmanı ile tüm projeleri ücretsiz yapacağız. Devletimizin sağlamış olduğu tüm hibe, kredi ve katkıları eşit adaletli bir şekilde tacirlerimizin yararlandırılması üzerinde duracağız. Bunlarla birlikte tüm proje sürecini gerekirse Ankara’da ilgili yerlerden takip edeceğiz. Atıl hale gelen organize sanayimiz için çalışmalar başlatarak kısa sürede faaliyete almak ve yatırımlar yaptırmak en büyük gayretimiz olacaktır. Sanayi sitemizin artık kaldırmadığı ve mağdur olan esnaflarımızın tüm mağduriyetinin giderilmesi için yeni sanayi sitesinin yapımını, düzenlenmesini, mevcut esnafın haklarının korunması ve makul ölçülerde faydalandırılmasının takibini yapacağımıza söz veriyoruz.  Sözlerine değerli  üyelere  seslenerek  nisan ayında yapılacak seçimlerde  gönül rahatlığı ile vicdanınızın sesini  dinleyerek  oylarını kullanmaları  ricasında  bulundu. Ağrının değişmeyen  kaderine  değişim grubu  ile  dur  demenin vaktidir.”  diyerek sözlerine noktayı  koydu.

(BA-BA-S) AĞRI (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.214744