AK Adaylara coşkulu karşılama

"AK Adaylara coşkulu karşılama"

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan; AK Parti Kars Milletvekili Adayları Prof. Dr. Yunus Kılıç ve Fetah Çetinkaya ile birlikte partisinin aday tanıtım programına katılmak üzere geldiği Kars’ta coşkuyla karşılandı.

AK Adaylara coşkulu karşılama

KAFKAS HABER AJANSI

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan; AK Parti Kars Milletvekili Adayları Prof. Dr. Yunus Kılıç ve Fetah Çetinkaya ile birlikte partisinin aday tanıtım programına katılmak üzere geldiği Kars’ta coşkuyla karşılandı.

Bakan Arslan, Kıalıç ve Çetinkaya’yı Vali Rahmi Doğan, Rektör Prof. Dr. Sami Özcan, Emniyet Müdürü Ümit Bitirik, daire amirleri ve partililer davul zurna eşliğinde, alkış ve ıslıklarla karşıladılar. Ardından Bakan Arslan, Kılıç ve Çetinkaya, Turgutreis firması için hazırlanan otobüse binerek şehir turu attı daha sonra da Şehit Ebu-l Hasan Harakani Türbesini ziyaret ederek dua ettiler.

Bakan Arslan, Kılıç ve Çetinkaya Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü Konferans Salonu’nda partisince düzenlenen aday tanıtım toplantısına katıldılar.

“Halka hizmet etmek, derde merhem olmak için yola çıktık” diyen Bakan Arslan, “Ekip olarak Kars'ın, milletin derdiyle dertlendik. Bu anlayış tüm AK Parti kadroları için geçerlidir. 16 yılda 12 seçimde başarıyla çıktık, her seçimden sonra ertesi gün millete hizmet etmeye başladık. Hele ki dış güçlerin, büyüyen güçlenen Türkiye'nin yolunu kesmek adına, reisimizin yolunu kesmek adına, bu coğrafyayı yangın yerine çevirme adına, her türlü oyunun oynandığı bir ortamda durmak yok. Bize durmak yaraşmaz. Bize yola devam etmek yaraşır. Vakit Türkiye vakti, vakit dünyadaki mazlumlara sahip çıkma vakti. Vakit hangi oyun olursa olsun oynanan oyunları bozma vakti. Bunu kiminle başaracağız, elbette ki 80 milyon vatandaşımızla başaracağız."

AK PARTİ'DEKİ BAYRAK YARIŞI BAŞKA BİR BAYRAK YARIŞINA BENZEMEZ

AK Parti'deki bayrak yarışının başka bir bayrak yarışına benzemediğini ifade eden Bakan Arsyan, Kars'taki tüm AK Partili kadrolarımız, AK davanın bayrağını en yükseğe taşımak adına bizi yalnız bırakmadı. Bu nedenle tüm ekibe teşekkür ediyorum. Vakit Türkiye vakti dedik böyle yol çaktık. Dün bir slogan daha söyledik. 'AK Parti yaptığı gibi, bundan sonra da AK Parti yapar.' Biz yaptıklarımızla vatandaşa şunu söyledik. Taş üstüne taş koyuyoruz. Bugün de Allah'ın izniyle taş üstüne taş koyacağız. İmzamızın olduğu bu hizmetler tabi ki, sizlerin desteği ile oluyor. Her gün yeni bir inşaat, her gün yeni bir şantiye. Bizler Kars'ı Türkiye'ye, Türkiye'yi de dünyaya mahcup etmemek adına arkadaşlarımızla birlikte gecemizi gündüzümüze kattık. Allah'a şükür bu bayrak hiç inmedi. Daha yukarılara çıktı. Görevi sayın Başbakanımız Binali Yıldırım'dan aldığımda bir cümle kurdum, demiştim ki, 'Ulaştırma ailesi olarak yücelen ve yükselen bayrağımızı daha da yukarılara taşımak için gecemizi gündüzümüze katacağız.' Tamda iki yıldır bunu yaptık. Karslı 16 Nisan’da önemli bir başarıya imza attı. Aynı başarının 24 haziranda da olacağını biliyoruz.” dedi.

AK Parti Kars milletvekili adaylarının partililere tanıtılmasıyla sonlanan etkinliğin ardından Cuma namazı için Evliya Camii’ne geçildi.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.344793