AK Kadınlar kan bağışında bulundu

"AK Kadınlar kan bağışında bulundu"

AK Parti Kars Kadın Kolları Başkanlığı, Kızılay kan Merkezi’nde kan bağışında bulundular.

AK Kadınlar kan bağışında bulundu

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

AK Parti Kars Kadın Kolları Başkanlığı, Kızılay kan Merkezi’nde kan bağışında bulundular.

AK Parti Kadın Kolları Başkanlığı tarafından Kızılay’a “Kan ver Hayat Kurtar” çalışması kapsamında kan bağışında bulundu.

AK Parti Kadın Kolları Başkanlığı tarafından Kızılay’ın Atatürk Caddesi üzerindeki Kan Merkezi’ne giderek kan bağış kampanyasına destek verdi. AK Parti Kadın Kolları Başkanı Sevim Arslanoğlu ve yönetiminin hazır bulunduğu kan merkezinde kadınlardan bazıları kök hücre bağışı da yaptı.

AK Parti Kadın Kolları Başkanı Sevim Arslanoğlu açıklamasında, “ AK Parti Kadın Kolları olarak başlatmış olduğumuz kan bağış kampanyamıza başta kadınlarımız olmak üzere büyük bir ilgi var. Bu ilgiden dolayı son derece mutluyuz.Kan ver hayat kurtar sloganıyla başlattığımız kampanyamız sürecek” dedi.

Arslanoğlu amaçlarının; Türk Kızılayı’nın yürüttüğü çalışmalara bir nebze destekte bulunmak olduğunu ifade ederek, kan bağışının önemine dikkati çekti.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.233218