• ÖGEL TEPE REKLAM

AK Parti Genişletilmiş İl Danışma Meclisi Toplantısı yapıldı

AK Parti Kars İl Teşkilatı Genişletilmiş İl Danışma Meclisi Toplantısı yoğun bir katılımla yapıldı.

  • 19 Eylül 2019 21:10
  • A
  • A

AK Parti Genişletilmiş İl Danışma Meclisi Toplantısı yapıldı

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

AK Parti Kars İl Teşkilatı Genişletilmiş İl Danışma Meclisi Toplantısı yoğun bir katılımla yapıldı.

Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü Konferans Salonu’ndaki toplantıya Kars Milletvekili AK Parti MKYK üyesi 65.Hükümet Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, AK Parti Kars Milletvekili Tarım Orman ve Köyişleri Komisyon Başkanı Prof. Dr. Yunus Kılıç, AK Parti İl Başkanı Adem Çalkın, İl Genel Meclis başkanı Muzaffer Yağcı, AK Partili ilçe belediye başkanları ile ilçe başkanları, merkez ilçe, gençlik ve kadın kolları ile çok sayıda partili katıldı.

Saygı duruşunda bulunulması ve istiklal marşının okunmasının ardından İl başkanı Adem Çalkın, milletvekilleri Ahmet Arslan ile Prof. Dr. Yunus Kılıç birer konuşma yaptılar.

Çalkın, “Kars’ımızda hizmetlerimiz dün olduğu gibi bugün ve yarın da artarak devam edecek.” şeklinde konuştu.

Kılıç, “Partimizin seyrini, ülkemize kazandırdıklarımızı ve bu kazanımlarımızın korunabilmesi için birlik ve beraberliğimizin önemini anlattık” dedi.

Arslan, “Güçlü Ak Parti demek; Birlik ve beraberlik içerisinde hedeflerine odaklanan güçlü Türkiye demektir. Güçlü Ak Parti, güçlü Türkiye için gecesini gündüzüne katmaya devam eden Ak kadrolara teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

Toplantı basına kapalı devam etti.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.