• 22 Temmuz 2019 Pazartesi

AK Parti Kars Belediye Başkan Aday Adayı Asım Dereçiçek’ten Gençlere Çağrı

"AK Parti Kars Belediye Başkan Aday Adayı Asım Dereçiçek’ten Gençlere Çağrı"

AK Parti Kars Belediye Başkan Aday Adayı Asım Dereçiçek’ten Gençlere Çağrı

AK Parti Kars Belediye Başkan Aday Adayı Asım Dereçiçek’ten Gençlere Çağrı

KAFKAS HABER AJANSI

Sevgili Gençler;

Ben Asım Dereçiçek (inşaat mühendisi) Kars AK Parti’den Belediye Başkan aday adayıyım. Sevgili gençler; sizler bizim kuşaklardan çok şanslı ve kazançlısınız çünkü sizler teknoloji ile büyüdünüz. Sizlerin kafasında üretmek var, yenilik var, çağdaşlık var. Sizlerin kafasında ayrımcılık yok, ırkçılık yok, din tacirliği yok. Bunu genelde gençlerin çoğulunda görüyorum. Bu da beni mutlu ediyor.

Sevgili gençler; Kars için sizlerden benim ricam AK Parti’den aday adaylarından parti kimi gösterirse göstersin Kars için ürettiğiniz fikirleri, projeleri gösterilen adayla birlikte yapın. Kars için bir araya gelin. Örneğin; 10’ar kişilik gruplar yapabilirsiniz. Baylı bayanlı gruplar halinde bir araya gelerek Kars için ortak çözüm üretmenizi istiyorum.

Kars Kafkas Üniversitesi’nde okuyan genç kardeşlerim; Karslı olmaya bilirsiniz, başka illerden gelmiş olabilirsiniz. Ama bu güzel Kars’ımızın ekmeğini yiyor, suyunu içiyor, havasını kokluyorsunuz. ‘Bir fincan kahvenin 40 yıl hatırı’ var sözünden yola çıkarak Kars için projeler üretin ve kim aday olursa olsun aday olana yardımcı olun ve bir eser yapmanın gururunu yaşayın.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür eder hepinize eğitiminizde başarılar diler saygılar sunarım.

Asım DEREÇİÇEK

İnşaat Mühendisi

AK Parti Kars Belediye Başkan Aday Adayı

Tel : 0532 397 27 48

E-mail : asimderecicek@gmail.com

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.231604