• 17 Temmuz 2019 Çarşamba

AK Parti Kars’ta adaylarını tanıttı

"AK Parti Kars’ta adaylarını tanıttı"

AK Parti Kars İl teşkilatı 31 Mart 2019 mahalli idareler seçimleri için gösterilen adayları tanıttı.

AK Parti Kars’ta adaylarını tanıttı

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

AK Parti Kars İl teşkilatı 31 Mart 2019 mahalli idareler seçimleri için gösterilen adayları tanıttı.

Kars Adayı Av. Ensar Erdoğdu, Dağpınar Adayı Ömer Vargün, Akyaka Adayı Ergüder Toptaş, Kağızman Adayı Nuri Turan, Selim Adayı Coşkun Altun, Sarıkamış Adayı Göksal Toksoy, Susuz Adayı Ali Yeğin ve Arpaçay Adayı Erçetin Altay el ele tutarak Kars ve ilçelerini selamladılar.

AK Parti Belediye Başkan Adaylarıyla Karslıların Karşısına Çıktı

AK Parti Kars'ta 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak yerel seçimlerde seçmenlerinin karşısına çıkaracağı adaylarını tanıttı.

Kafkas Üniversitesi Ahmet Arslan Kongre Merkezi'nde düzenlenen aday tanıtım toplantısı saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başladı.

AK Parti İl Başkanı Adem Çalkın, Kars Belediye Başkan Adayı Av. Ensar Erdoğdu, Milletvekilleri Ahmet Arslan, Prof. Dr. Yunus Kılıç ve AK Parti Grup Başkan Vekili Mehmet Muş birer konuşma yaptılar.

Konuşmaların ve adayların tanıtım slaytlarının gösterilmesinden sonra il ve ilçe adayları sahneye çağrıldı.

Salonu tıka basa dolduran partililer adayları alkış ve tezahüratlarla coşkuyla karşıladılar. Adaylarda salondakileri el ele tutarak selamladılar. Ardından sahneye çıkan partililer adaylarını omuzlarına aldılar ve bolca hatıra fotoğrafları çektirdiler. Adeta izdihamın yaşandığı sevgi gösterisi uzunca bir süre devam etti.

Programın sonlanmasın ardından Milletvekili Ahmet Arslan gördüğü ilgi nedeniyle salondan güçlükle çıkabildi.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

 

 

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.235033