EĞİTİM Haber Girişi : 09 Mart 2018 09:26

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Hüseyin Çiftçi’nin Kadınlar Günü mesajı

ÇİFTÇİ: KADIN TOPLUMU DÖNÜŞTÜREN ÜLKEYE İSTİKAMET VERENDİR

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Hüseyin Çiftçi’nin Kadınlar Günü mesajı

KAFKAS HABER AJANSI

ÇİFTÇİ: KADIN TOPLUMU DÖNÜŞTÜREN ÜLKEYE İSTİKAMET VERENDİR

Modern ve çağdaş Türkiye'nin oluşmasında en önemli gücümüz olan kadınlarımız, dünyada da her toplumun gelişmesinde ve refah düzeyine ulaşmasında ekonomik, sosyal, siyasal alanda sağladığı katkılarla, vermiş oldukları mücadeleyle zaman içerisinde hem kendi haklarını kazanmışlar hem de içinde bulundukları toplumlara kazandırdıkları haklarla çok önemli başarılar elde etmişlerdir

Kadınlar, bizim topraklarımızda hem toplumun hem ailenin temelidir. Bir anne olarak bir eş olarak bir evlat olarak kadın toplumu dönüştüren ülkeye istikamet verendir. Kadınların hak ettikleri konuma yükselmeleri ve geleceğe güvenle bakmalarının, sonsuz sevgi ve hoşgörüyle yetiştirdikleri nesillerin mutluluğuna ve başarılı olmalarına bağlıdır. Biz öyle bir Peygamberin ümmetiyiz ki; Efendimiz, Cennetin annelerin ayağının altında olduğunu müjdelemiştir.

Gönlümüzde her zaman müstesna bir yere sahip olan, gerek aile gerek toplum yapımızın temel direği, doğumdan ölüme kadar hayatın her anında varlıklarını hissettiğimiz, bizi biz yapan değerli kadınlarımızın bu özel gününü yürekten kutluyorum.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.