AK Parti Sarıkamış SKM Açıldı

"AK Parti Sarıkamış SKM Açıldı"

AK Parti Sarıkamış Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) kalabalık bir katılımla açıldı.

AK Parti Sarıkamış SKM Açıldı

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

AK Parti Sarıkamış Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) kalabalık bir katılımla açıldı.

31 Mart 2019 tarihinde yapılacak mahalli idareler seçimler için İl merkezi ve ilçelerdeki AK Parti’nin SKM açılışı Sarıkamış ilçesinde devam etti.

Sarıkamış Seçim Koordinasyon Merkezi’nin (SKM) açılışına AK Parti Kars Milletvekilleri, 65. Dönem UDH Bakanı AK Parti Kars Milletvekili Ahmet Arslan, TBMM Orman ve Köyişleri Komisyon Başkanı AK Parti Kars Milletvekili Prof. Dr. Yunus Kılıç, AK Parti Kars İl Başkanı Adem Çalkın, AK Parti Sarıkamış Belediye Başkan Adayı Göksal Toksoy, partililer ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Arslan, Kılıç, Çalkın ve Toksoy'un konuşmalarından sonra SKM açılışı yapıldığı ardından da ilçede çeşitli ziyaretler gerçekleştirildi.

Toksay açılışın ardından yaptığı açıklamada, “Partimizin Seçim Koordinasyon Merkezi açılışında hemşerilerimin coşkusu ve katılımı görülmeye değerdi. Şehitler Diyarı Sarıkamış 31 Mart seçimleriyle daha da güçlenecek ve daha da büyüyecektir. 27 yıllık SARIKAMIŞ Sevdamız ve SARIKAMIŞ aşkımız devam edecek. Sarıkamış'a en iyi hizmetleri sunma noktasında çalışmaya dünden daha büyük bir şevk ve heyecanla devam edeceğiz. Katılımlarından dolayı herkese teşekkür ediyorum.” dedi

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

 

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.520850