• 15 Temmuz 2019 Pazartesi

AK Parti seçimi zaferle tamamladı

"AK Parti seçimi zaferle tamamladı"

Kars’ta Cumhurbaşkanlığı seçiminde alınan yüzde 52.5 ve Milletvekilliği seçiminde 2 milletvekili çıkarması AK Parti İl Binası önünde coşkuyla kutlandı.

AK Parti seçimi zaferle tamamladı

KAFKAS HABER AJANSI

Kars’ta Cumhurbaşkanlığı seçiminde alınan yüzde 52.5 ve Milletvekilliği seçiminde 2 milletvekili çıkarması AK Parti İl Binası önünde coşkuyla kutlandı.

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, AK Parti İl Başkanlığı önünde yaptığı konuşmada, kendilerin verilen destekten dolayı hemşhrilerine teşekkür etti.

Milletvekili Yunus Kılıç ve Milletvekili Adayı Fettah Çetinkaya, AK Parti İl Başkanı Adem Çalkın ile birlikte vatandaşların karşısına çıkan Bakan Arslan, seçimde görev alan herkese teşekkür etti.

AK Parti İl Başkanı Adem Çalkın, Milletvekili Adayı Fettah Çekinkaya ve Milletvekili Yunus Kılıç’ın ardından konuşan Bakan Arslan, "İradenize sahip çıktınız, sandığa sahip çıktınız, sonuçlara sahip çıktınız. Elbetteki öncelikle ve önemli olan Cumhurbaşkanı adayımızın tekrar Cumhurbaşkanı olmasıydı, hepinize teşekkür ediyorum. 7 düvele, istemeyenlere, içimizdeki hainlere karşı, oyun oynayanlara karşı bu millet dedi ki ben reisimin arkasındayım, reisimin arkasında herzaman ki gibi dimdik duruyorum. Dimdik duruşunun göstergesi olarak tekrar Cumhurbaşkanı seçti.

Kars'ta Cumhurbaşkanına iyi bir oy çıktığını da söyleyen Bakan Anslan, “Parlamentoda Cumhur İttifakı güçlü ve bizler mecliste de Cumhurbaşkanımızın her türlü iş ve işleminde el ele, kol kola güçlü bir şekilde milletimize hizmet edeceğiz." diye konuştu.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.218170