• 18 Eylül 2019 Çarşamba

Akıncılar Derneği’nden basın açıklaması

"Akıncılar Derneği’nden basın açıklaması"

Kars Akıncılar il başkanı Ergin Bulut, Akıncılar Derneği Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Necati Çağdaş’ın basın açıklamasını Kars kamuoyuyla paylaştı.

Akıncılar Derneği’nden basın açıklaması

KAFKAS HABER AJANSI

Kars Akıncılar il başkanı Ergin Bulut, Akıncılar Derneği Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Necati Çağdaş’ın basın açıklamasını Kars kamuoyuyla paylaştı.

İşte o açıklama:

"Sosyal medyada, CHP belediyeleri tarafından eşcinselliği öven ve meşrulaştıran mesajlar yayınlanmaya başlandı. Tek bir elden hazırlandığı ve planlı bir işaretle başlatıldığı fark edilen bu eylemler kabul edilemez. Eşcinsellik övgüsü, varoluş gerçekliği dışındaki sapkın yönelimlerin meşrulaştırılması demektir. Dolayısıyla söz konusu paylaşımlar, neslin devamına, toplumun inanç ve değerlerine saldırmaktadır..         bu gibi gayri ahlaki düşünceleri topluma sevk etme ve bunun toplumun büyük bir bölümüne şirin ve sevecen göstertme çabaları bir kez daha bu tip zihniyetlerin ne kadar gayri ahlaki yapılardan olduklarının açık bir kanıtıdır. Kuran,ın mesajı bize lut kavminin, bu sebeplerle helak olduğunu söylemektedir .ALLAH ın gazabına uğramış bir kavmin adetlerini sahiplenen bu nankörler gurubu ne toplumun ahlaki ve manevi değerlerine saygı göstertmekte ne de  sözüm ona özgürlükleri adına, insanların sağlıklı  ve  ahlaklı  bireyler olarak yetişmesine, gelişmesine  ,yaşamasına, tahammül göstermektedirler bu ahlaksız topluluklara asla tahammül etmeyeceğiz istedikleri özgürlük değil, özgür insanlara karşı yapılmış bir hak ihlaldir , özgürlük gaspıdır.  Ve bu asla kabul edilir bir durum değildir, bu sapık anlayışın özgürlüklerimiz üzerine bulaştırmak istedikleri bu pislikle sonuna kadar mücadele edeceğiz biz insanlar eşrefi mahlukat olarak yaratıldık yaratılmışların en şereflisi, biz bu şeref  ve izzeti korumaya devam edeceğiz.             Birde bu şeref ve izzetin kıymetini bilmeyen es,feli safilin  aşağıların en aşağısı seviyesine gelmiş  helak olan ahlaksız kavimlerin özentisini topluma bir virüs gibi yaymaya çalışan zihniyetler var, biz onlara açıkça söylüyoruz ki cehennemliksiniz ve yaşasın ,ALLAH ın haram kıldığı özentileri topluma yaymak isteyen hayasızlar için cehennem,Biz akıncı teşkilatlar olarak bunu bir kez daha kınıyor bu yaptığınız eylemlerin karşısında yer alacağımızı ve sizler gibi ahlak yoksunu gurublarla sonuna kadar mücadele edeceğimizi, tarihi şeref ve izzetle dolu bu milletin evlatlarına bu virisü enjekte etme çabalarınıza dur diyeceğimizi deklare ediyoruz.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.235225