• 21 Ağustos 2019 Çarşamba

AKP'den üyelerini 23 Haziran çağrısı: Geri dönün dedi

"AKP'den üyelerini 23 Haziran çağrısı: Geri dönün dedi"

AKP, İstanbul'da kayıtlı 2 milyon 300 bin üyesini tek tek arayarak 23 Haziran'da mutlaka sandığa gitmeleri konusunda uyarıda bulundu.

AKP yönetimi, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerinin yenilenmesi kararının ardından başlattığı çalışmaları farklı başlıklarda yürütüyor.

Türkiye gazetesinden Yücel Kayaoğlu’nun haberine göre, AKP'nin mesaisini bu hafta bayram tatili sebebiyle memleketine gidip İstanbul'a dönmeyi düşünmeyenlere ayırdı. 

Bu kapsamda AKP'li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, sosyal medya üzerinden yurttaşlara "Bayram sebebiyle memleketine gidecek olan varsa sonrasında İstanbul’a dönmelerini ve demokrasi görevini yerine getirmeleri" çağrısı yaptı.

AKP yönetimi de hafta sonu İstanbul’da kayıtlı 2 milyon 300 bin üyesine tek tek telefonla ulaştı. Milletvekilleri, il ve ilçe yönetiminde görev alanların aradığı seçmenlere seçim günü İstanbul’da olup olmayacakları soruldu.

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.286860