Ali Vedat Çiftçi, Kafkas Haber Ajansı’nı ziyaret etti

"Ali Vedat Çiftçi, Kafkas Haber Ajansı’nı ziyaret etti"

AK Parti Kars Belediye Başkan Aday Adayı Ali Vedat Çiftçi: Yaşanabilir bir çevre ve marka şehir Kars için varım

Ali Vedat Çiftçi, Kafkas Haber Ajansı’nı ziyaret etti

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

AK Parti Kars Belediye Başkan Aday Adayı Ali Vedat Çiftçi: Yaşanabilir bir çevre ve marka şehir Kars için varım

AK Parti Kars Belediye Başkan Aday Adayı, Trabzon Çevre Şehircilik ve İl Müdürü İnşaat Mühendisi Ali Vedat Çiftçi, Kafkas haber Ajansı’nı (KHA) ziyaret etti. KHA kurucusu Gazeteci Bedir Altunok ile siyasi gündemle ilgili değerlendirmelerde bulunan Çiftçi, “Yaşanabilir bir çevre ve marka şehir Kars için varım” dedi.

Kars’a gerçekten de büyük ve önemli hizmetler yapacağına olan inancı ile bu yola çıktığını belirten Çiftçi, yüreğindeki Kars sevdasıyla Kars’ı, görev yaptığı illerdeki başarılı hizmetleriyle temsil ettiği gibi Kars Belediye Başkanlığı’nda da dev projelerini hizmete çevirerek Kars’ı Türkiye’nin örnek kentlerinden biri yapacağını ifade etti.

AK Parti’nin kurulduğu günden bu yana ülkemizi sürekli ilerilere taşıdığını anlatan Çiftçi, Ak kadrolarla, uzman ve tecrübeli ekibiyle çalışacağını söyledi.

“İnandık, çalıştık, başardık. Bu inançla, bu başarıyla ve çalışma aşkıyla hizmete tabilim” diyen Çiftçi, “Kars’ımız BTK, Lojistik Merkez, Kesimhane, Havalimanı, duble yollarıyla son yıllarda yatırım hamlesi içinde olduğunu herkes biliyor. Bizde bu bilinçle kent merkezindeki hizmetleri iktidar partimizin de güçlü desteği ile şaha kaldıracağız.” diye konuştu.

ALİ VEDAT ÇİFTÇİ KİMDİR?

22 Nisan 1967 yılında Kars’ta doğdu. İlk ve orta öğrenimini Kars’ta, lise öğrenimini ise İstanbul Kabataş Erkek Lisesi’nde tamamladı. 1988 yılında İstanbul Yıldız Üniversitesi İnşaat Fakültesi’nden mezun oldu. Sırasıyla Kars/Sarıkamış Belediyesi’nde Fen İşleri Müdürlüğü, Kars Bayındırlık ve İskan Müdürlüğü’nde İnşaat Mühendisliği,  Şube Müdürlüğü ve İl Müdürlüğü yaptı. 2007 yılı Kasım ayında Ardahan Bayındırlık ve İskan Müdürü olarak görev yaptı. 13.03.2011 tarihinden itibaren ise Trabzon Çevre ve Şehircilik İl Müdürü olarak görev yapmakta.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.381995