• 21 Ağustos 2019 Çarşamba

Alibeyoğlu’ndan Ramazan Bayramı Mesajı

"Alibeyoğlu’ndan Ramazan Bayramı Mesajı"

Kars Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ertuğrul ALİBEYOĞLU, Ramazan Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.

Alibeyoğlu’ndan Ramazan Bayramı Mesajı

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Kars Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ertuğrul ALİBEYOĞLU, Ramazan Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı. Alibeyoğlu, mesajında şunları kaydetti:

“Bayramlar toplumun çimentosu gibidir, birleştirir, bütünleştirir. Çocukluğumuzdur, umuttur, sevgi ve dostluğu çoğalttığımız günlerdir. Kavuşmaktır, muhabbeti paylaşmaktır. Din, dil, ırk farkı gözetmeksizin kucaklaştığımız günlerdir. Kırgınlıkları unutalım, birlikte hareket edelim. Maneviyatı yüksek olan bayramlarda yardımlaşmanın önemini bir kere daha hatırlayalım.

Yaşadığımız topraklar binlerce yıl medeniyetlere ev sahipliği yapmıştır. Farklılıklarımız zenginliğimizdir. Bu vesile ile gönüller alınmalı, dargınlıklar sonlanmalı, küslükler, kırgınlıklar tamir ve telafi edilmelidir.  Tüm bu duygu ve düşüncelerle Ramazan Bayramınızı en samimi duygularımla kutluyor, tüm hemşerilerime saygı, sevgi ve muhabbetlerimi sunuyorum…

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.223677