Alper Tunga Kılıç’ın Destici Tepkisi

"Alper Tunga Kılıç’ın Destici Tepkisi"

KILIÇ: HER ZAMAN DEVLETİMİZİN VE MİLLETİMİZİN BEKASININ YANINDAYIZ

Alper Tunga Kılıç’ın Destici Tepkisi

KAFKAS HABER AJANSI

KILIÇ: HER ZAMAN DEVLETİMİZİN VE MİLLETİMİZİN BEKASININ YANINDAYIZ

1 Kasım ( 2015 ) Seçimlerinde Kars Ta Eski Büyük Birlik Partisi İl Başkanı Olarak. Şehrimizin Ve Ülkemizin Siyasi İstikrarı Ayrıca Devletimizin Ve Milletimizin Karşı Karşıya Kalacağı Tehlikeleri Ön Görerek Dönemin AK Parti Genel Başkan Yardımcısı (ARGE) Den Sorumlu Eski Sağlık Bakanı Recep AKDAG Beyin Daveti Üzerine ( Ki Bu Süreç Sn. Bakanımız Recep AKDAG Beyin Erzurum Çalışma Gurubunda Bulunan Ve Kafkas Ünüversitesinde Halen de Öğretim Görevlisi Olarak Devam Eden İsmini Paylaşamayacağım Kıymetli Bir Hocamızın Girişimleriyle Başlayarak Olmuştur.) Ardından Görüşmeler Devam Ederken Sn. Cumhurbaşkanımız Geçiş Hükümetine Şahsen Davet Ederek Kültür Ve Turizm Bakanı Olarak Görev Alan Ve Halende Sn. Cumhurbaşkanımızın Başdanışmanı Olarak Devam Eden Eski BBP Genel Başkanımız  Sn Bakanımız Yalçın TOPÇU Beyin De Müsaadesi Ve Desteği Alınarak Katılma Ve Destek Olma Kararı Almıştık. Fakat Bu Duruşumuz Ve Kararımız Dönemin BBP Genel Başkanı Mustafa DESTİCİ Ve Genel Başkan Yardımcısı Haşim YANAR Tarafından Fetönün Yayın Organı Zaman Gazetesi Üzerinden Eleştirilerek Ve İhanetçi Damgası Vurulmaya Çalışılarak Şahsıma Saldırılmıştı.

Fakat Biz Bu Saldırılara Rağmen Kararlı Bir Şekilde Sn. Cumhurbaşkanımızın Desteklenmesi Ve Yanlız Bırakılmaması Gerektiğini Dile Getirerek Açıklamamızı Ve Kararımızı Bu Yönde Taviz Vermeden Yerine Getirdik. Ve AK Partiye Katıldık. Zira Kaygılarımız Ve Ön Görümüz Haklı Çıkmış Ve Fetö Terör Örgütü 15 Temmuzda Darbe Girişiminde Bulunmuştur. Yaşanan Darbe Gecesinde Önce MHP Genel Başkanı Sn.Devlet BAHÇELİ Bey Ve Ülkücüler Darbeciler Karşısında Kararlı Bir Duruş Sergilemiş Ve Sn. Cumhurbaşkanımızı Ve Milletimizi Yanlız Bırakmayarak Üstün Ve Kararlı Bir Mücadele Ortaya Koymuşlardır. Aynı Refleksi Tüm Türkiye’de Alperenlerde Ortaya Koyarak Düşmanın Karşısında Sn. Cumhurbaşkanımızın Yanında Yer Almışlardır. Fetö Terör Örgütüyle Mücadele Sürerken Ülkede Siyasi İstikrarın Sağlanması Amacıyla Cumhur İttifakı Kurularak Bu Mücadele Süreci İşletilmiş MHP Nin Kararının Ardından Mustafa Destici de Bu Sürece Katılmıştır.

 İşte Tamda Bu Noktada Kurulan İttifak Bizim 1 KASIM SEÇİMLERİNDE KARS TA AK PARTİYİ VE SN. CUMHURBAŞKANIMIZI Destekleme Ve Yanında Olma Kararımızı Haklı Çıkarmış Ve Tescillemiştir.Demek ki Neymiş Mustafa Destici Bir Siyasi Parti Genel Başkanı Olmak Ön Görü Sahibi Olacağınız Anlamına Gelmiyormuş. Bu Kararı Darbeden Sonra Değil Bizim Gibi Darbeden Önce Almak Ön Görü Sahibi Olmakmış. Şimdi Gelelim Asıl Konuya O Gün Beni Ve Arkadaşlarımı İhanetçilikle Suçlayan Mustafa DESTİCİ Bu Gün Ne Yaptın Veya Ne Yapmadın da Şehit Liderimiz MUHSİN YAZICIOGLUNUN AİLESİ VE ALPERENLER TARAFINDAN KOVULDUN. Her şeyin Bir Kokusu Olduğu Gibi Nasıl ki Bir Gülün Bir Çiçeğin Bir Ekmeğin Bile Kokusu Olduğu Gibi İHANETİNDE BİR KOKUSU VAR MUSTAFA DESTİCİ. ER YADA GEÇ HERŞEY GÜN YÜZÜNE ÇIKAR. saygılarımla KAMOYUNUN Vicdanına Bırakıyoruz.

NOT: Şunu Herkesin Çok İyi Bilmesi Ve Anlaması Gereklidir. Ben Ve Tüm Dostlarımın Duruşu Her zaman Devletimizin Ve Milletimizin Bekasının Yanında Olacaktır. Bulunduğumuz Yer Konum Veya Siyasi Partilerin Önemi Yoktur. Tek Yerimiz Devletimizin Ve Milletimizin Yanıdır. Dolayısıyla Duruşumuza Ve Kararımıza İhanet Nereden Gelirse Gelsin Kimden Gelirse Gelsin Affetmedik Affetmeyeceğiz. Bu Süreçte Bile Halen İhanete Uğradığımızı Biliyoruz. Biz Her şeyin Farkındayız. Fakat Biz Büyük Duruşun Korunmasından Yana Olduğumuz İçin Tepkilerimizi Alçak Seviyeden Yürütüyoruz. Lakin Sürecimize İhanet Edenleri Ezeceğimizi Ve Hiçbir Şarta Affetmeyeceğimizin de Bilinmesi Gereklidir. Sabır Müminin En Büyük Silahıdır Ve Vurmamız Gereken Yerde İhanetçileri İfşa Edeceğiz. Bizlerin Fedakarlıkları Ve Katlanmak Zorunda Olduğumuz Zorluklar Bu Yüce Milletin Binlerce Yıllık Mazisinde Varoluş Mücadelesinde Yaşadıkları Zorluklar Ve Karşılaştıkları Güçlüklerle Karşılaştırıldığında Belki Zerre Olacaktır. Ama İhanetçilerin Bu Milletin Geleceğinde Açacakları Uçurumlara Ve Tahribatlara Bedeli Şahsımıza Ne Olursa Olsun  Müsaade Etmeyeceğiz.Belki Amerika’yı Yeniden Keşfetmemize Gerek Yok, Ama Amerikan Piçlerini Tanımaya Mecburiyetimiz Var Nerde Olduklarını Kimle Olduklarını İçimizdeki Kim Olduklarını Bilmeye Mecburiyetimiz Var.Bu Vesile İle de Başta Şehit Liderimiz Muhsin YAZICIOĞLU Olmak Üzere Rabbimden Tüm Şehitlerimize Rahmet Diler Tunceli’de Terör Operasyonları Kapsamında Arazi Görevindeyken Aniden Değişen Hava Şartlarından Dolayı Donarak Şehit Olan İki Askerimize Vatan Evladına Yüce Allah tan Rahmet Diler Ailelerine Ve Milletimize Başsağlığı Dilerim. Ruhları ŞAD Olsun.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.219356