Altın Adam Tuğrulhan Erdemir

"Altın Adam Tuğrulhan Erdemir"

Kars’ın Altın Adamı Tuğrulhan Erdemir, Dünya ve Avrupa Boks Şampiyonu

Altın Adam Tuğrulhan Erdemir

KAFKAS HABER AJANSI

Hedef 2020 TOKYO

Kars’ın Altın Adamı Tuğrulhan Erdemir, Dünya ve Avrupa Boks Şampiyonu

Erdemir dün de İspanya’da düzenlenen Akdeniz Oyunlarında şampiyon oldu ve istiklal marşımızı okuttu.

Erdemir’in antrenörü Vedat Demirkol, “Allah’ıma sonsuz şükürler olsun. Bize her zaman güvenen her türlü desteği veren boks federasyonu başkanı sayın Eyüp Gözgeç’e, şuan milli takımda olan teknik ekibe Türkiye olimpiyat hazırlık merkezindeki çalışma arkadaşlarım Mustafa Yardım ve Ramaz Palyani’ye ASKİ Spor Kulübü yöneticileri ve antrenörüm Levent Yaman’a, Kars’taki çalışmalarımızda bize yardımcı olan Gençlik Spor İl Müdürümüz Gürsel Polat’a, Öner Osmanoğlu ve Kıvanç Buru’ya, İstanbul’da bulunan Demirkol Boks Kulübü Fikret Demirkol abime en önemlisi gizli kahramanlarımız baba Yakup Erdemir ve anne Münevver Erdemir’e abi Tugay Erdemir’e bize böyle bir değeri kazandırdıkları ve destekledikleri için çok teşekkür ederim. Allah hepinizden razı olsun.” dedi.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.217820