• 22 Temmuz 2019 Pazartesi

Ardahan Üniversitesi’nde Yeni Kayıt Dönemi Başladı

"Ardahan Üniversitesi’nde Yeni Kayıt Dönemi Başladı"

Ardahan Üniversitesi’nde (ARÜ), 2018-2019 eğitim-öğretim yılı kayıtları başladı.

Ardahan Üniversitesi’nde Yeni Kayıt Dönemi Başladı

KAFKAS HABER AJANSI

Ardahan Üniversitesi’nde (ARÜ), 2018-2019 eğitim-öğretim yılı kayıtları başladı.

2018-2019 eğitim-öğretim döneminde ARÜ’ye yerleşmeye hak kazanan adaylar, yerleştikleri bölüm için kayıtlarını; e-devlet kapısı üzerinden elektronik olarak 3-5 Eylül 2018 tarihleri arasında, kaydını şahsi olarak yapmak isteyen öğrenciler ise 3-7 Eylül 2018 tarihleri arasında yerleşke içinde bulunan İnsani Bilimler Fakültesi’ne gerekli evrakları teslim ederek kayıt yaptırabilecekler.

Yaklaşık bin öğrencinin yeni dönemde Üniversitemize kayıt yapacağı bilgisi verildi. Üniversite Rektörü Prof. Dr. Mehmet Biber, Göle Meslek Yüksekokulu Laborant ve Veteriner Sağlık Bölümü’nü kazanan Berivan Yılmaz ile sohbet etti. Rektör Biber, kayıt işlemlerini tamamlayan öğrenciye başarılar dileyerek, yeni eğitim-öğretim yılının Ardahan’a, ülkemize ve tüm öğrencilerimize hayırlar getirmesi temennisinde bulundu.

(BA-BA-S) ARDAHAN (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.221759