• 21 Ağustos 2019 Çarşamba

ASİMDER Başkanı Demirci’yi Ziyaret Etti

"ASİMDER Başkanı Demirci’yi Ziyaret Etti"

Uluslararası Asılsız Ermeni İddialarıyla Mücadele Derneği ASİM-DER Genel Başkanı Göksel Gülbey, Iğdır Esnaf ve Sanatkârlar Derneği Başkanı Atakan Demirci’yi makamında ziyaret etti.

ASİMDER Başkanı Demirci’yi Ziyaret Etti

KAFKAS HABER AJANSI

Uluslararası Asılsız Ermeni İddialarıyla Mücadele Derneği ASİM-DER Genel Başkanı Göksel Gülbey, Iğdır Esnaf ve Sanatkârlar Derneği Başkanı Atakan Demirci’yi makamında ziyaret etti.

Esnafın şehrimize gelen turist olarak gezinen ama Ermeni lobisinin yalan propagandası yapanlara karşı dikkatli olmaları ve güvenlik güçlerine bildirmelerine değinen Asimder Genel Başkanı Göksel Gülbey, “Son zamanlarda şehrimize ve çevremizdeki illere turist olarak gelen Ermeni kökenli Avrupalıların turistlik mekânlarımızı ziyaret ederek Ermenistan ve sözde Dağlık Karabağ bayrağı açarak fotoğraf çekinip o fotoğrafları çeşitli sosyal medya sayfalarında paylaşarak buralar Ermenistan’dır ata topraklarımızdayız diye paylaşımlar yapıyorlar. Esnaf ve sanatkar arkadaşlarımız bu şekilde şüphelendikleri turistler olursa güvenlik güçlerimizi bilgilendirmeliler unutmayalım buda bir milli bilinçtir. Yeni göreviniz hayırlı olsun, sizin görev döneminizde daha yakın çalışacağımız birlikte şehrimizin ve toplumumuzun sorunlarının çözülmesine el birliği ile destek olacağız” dedi.

Iğdır Esnaf ve Sanatkarlar Başkanı Atakan Demirci ise, “Asimder’i yıllardır yaptığı milli ve uluslararası çalışmalarını taktirle takip etmektim. Bu nazik ziyaretiniz şahsımı çok onurlandırmıştır. Esnaf arkadaşlarımız şehrimize gelen Azerbaycan, İran, Gürcistan turistlere nasıl davranıyorsa Ermeni turistlere de normal olarak davranıyor. Ancak, vatana, millete ve ülke bütünlüğünü bozacak gizli planlar içersine girer propaganda yapanlar olursa onları da güvenlik güçlerine bildirmekte bir dakika bile terettüd etmeyeceklerdir. Asimder olarak yapacağınız tüm faaliyetlerde de yanınızda yer almaktan memnuniyet duyarız” şeklinde konuştu.

Ziyarettin sonunda Asimder genel Başkanı Göksel Gülbey, Iğdır Esnaf ve Sanatkarlar Başkanı Atakan Demirci’ye Türk-Azerbaycan bayrakları ile dernek logosunun bulunduğu masa bayrağı hediye etti.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.235987