EĞİTİM Haber Girişi : 13 Aralık 2018 20:55

Ayşen Arda kimdir?

Kars’ın Selim İlçesi’nden AK Parti İl Genel Meclis Üyeliği için aday adayı olan Ayşen Arda’yı tanıyalım.

Ayşen Arda kimdir?

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Kars’ın Selim İlçesi’nden AK Parti İl Genel Meclis Üyeliği için aday adayı olan Ayşen Arda’yı tanıyalım.

Toprağı Sultanları Tarımsal Kalkınma Kooperatifi Başkanlığı görevini de yürüten, köylü kadınların “Ayşen Teyze”si Ayşen Arda Kimdir?

1955 Yılında Bakırköy’de dünyaya geldi. Gençlik yıllarımda aktif siyaset ile kadınlarımız için birçok alanda görev aldı. Kadınlara ilk seçme ve seçilme hakkı verilen vatan topraklarında kadın olmanın haklı gururunu yaşarken yaşamımın her döneminde sorumluluk bilimci ile başta Ülkemiz ve Kadınlarımız ve geleceğimiz olan çocuklarımız için üzerine düşen her görevi layığıyla yerine getirdi.

Bu sorumluluk bilinci ile yılların deneyim ve birikimini daha fazla kişi ile paylaşarak Ülkesine gönüllü olarak hizmet etmeyi hedef edinerek 2009 senesinden itibaren Kars İli Selim ilçesinde ikamet etmeye başladı.

Geçen 10 sene içerisinde yaşadığı Selim İlçesinde ve Kars genelinde özellikle Kırsal yaşantının, bulunduğumuz coğrafi ve iklim zorluklarına karşın

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.