• 18 Eylül 2019 Çarşamba

Azerbaycanlı Ünlü Yönetmen Kenan Mahmudov Savaşçı Kadrosunda

"Azerbaycanlı Ünlü Yönetmen Kenan Mahmudov Savaşçı Kadrosunda"

ÜNLÜ OYUNCU KENAN MAHMUDOV: AİT OLDUĞUM ÜLKE AZERBAYCAN, HAK ETTİĞİM ÜLKE TÜRKİYE!

Azerbaycanlı Ünlü Yönetmen Kenan Mahmudov Savaşçı Kadrosunda

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

ÜNLÜ OYUNCU KENAN MAHMUDOV: AİT OLDUĞUM ÜLKE AZERBAYCAN, HAK ETTİĞİM ÜLKE TÜRKİYE!

Fox Tv’nin savaş türü filmi Savaşçı, kadrosuna yeni isimler katıyor. Azerbaycanlı oyuncularla da çalışan dizide Yüzbaşı Bahtiyar karakteri en dikkat çeken isimlerden.

Azerbaycanlı  oyuncu ve yönetmen olan Kenan MM, 17 Mayıs  1976 doğumludur. Kenan Mahmudov hem oyuncu hem de yönetmen olarak kariyerine devam etmektedir.

Özellikle Ay Brilliant, Geceqonagi 2, Gece qonagi gibi yapımlarla tanınmaktadır. Rejisör, Senarist, şair ve aktör olarak Azerbaycan da çok bilinen bir kişidir.

Ait olduğu ülkenin Azerbaycan, hak edildiği ülkenin ise Türkiye olduğunu söyleyen ünlü oyuncu Türkiye’yi kendi vatanı gibi seviyor.

Kısa sürede canlandırdığı Yüzbaşı Bahtiyar karakteri ile  gönüllerde taht kuran Kenan Mahmudov, Türk izleyicilerinin vefasına, onların sevgisine hayran. “İzleyicilerden aldığım güzel yorumlar, sevgi dolu mesajlar beni öğle  motive ediyor ki, sette  karşılaştığımız zorluklar hafif kalıyor.”

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.241781