Bağımlılıkla Mücadele Eylem Planı

"Bağımlılıkla Mücadele Eylem Planı"

Kars Valiliği Koordinesinde İl Milli Eğitim Müdürlüğünce yürütülen uyuşturucu ve bağımlılık ile mücadele eylem planı hakkında Kars Halk Eğitim Müdürlüğü salonunda toplantı yapıldı.

Bağımlılıkla Mücadele Eylem Planı

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Kars Valiliği Koordinesinde İl Milli Eğitim Müdürlüğünce yürütülen uyuşturucu ve bağımlılık ile mücadele eylem planı hakkında Kars Halk Eğitim Müdürlüğü salonunda toplantı yapıldı.

Kars Milli Eğitim müdürlüğü Şube Müdürü A.Cengiz Birdal başkanlığında yapılan bilgilendirme istişare ve eylem planı belirleme toplantısına Rehberlik Araştırma Merkezinden Yurtseven Samgar, İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Şubeden Durmuş Ali Koçak, Çocuk Şubesinden Cemre Karagüllü, Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğünden Ayhan Yüreğil, İl Sağlık Müdürlüğünden Gizem Uluman, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Müdürlüğünden Ömer Şimşek ve okul müdürlerinin katıldı.

Kars Milli Eğitim müdürlüğü Şube Müdürü A.Cengiz Birdal, Rehberlik Araştırma Merkezinden Yurtseven Samgar ,İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Şubeden Durmuş Ali Koçak, Çocuk Şubesinden Cemre Karagüllü, Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğünden Ayhan Yüreğil, İl Sağlık Müdürlüğünden Gizem Uluman, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Müdürlüğünden Ömer Şimşek tarafından okul müdürlerine yönelik uyuşturucu ve bağımlılık ile mücadele kapsamında yapılan çalışmalar ve faaliyetler hakkında bilgilendirme yapıldı.

Uyuşturucu ve bağımlılık ile mücadele kapsamında yıl boyu yapılacak faaliyet, etkinlik ve çalışmalara ait hazırlanan eylem planını okulların bilgisine sunan Şube Müdürü A.Cengiz Birdal, faaliyet ve çalışmaların daha verimli kalıcı etkin ve bir şekilde yürütülmesi için hazırlanan eylem planını azami bir şekilde uygulama çalışacağız.

Konuşmacıların sunumları sonrası soru cevap şeklinde devam eden toplantıda alınan kararların uygulanması için ilgili paydaş kurumlar ile işbirliği içerisinde olunması gerektiğinin altını çizildiği toplantıda sahada ve alanda faaliyetler yürütülmesi yapılacak olan faaliyet etkinlik ve çalışmaların olumlu neticelerinin gözlemlenebileceği verilere dönüştürülmesinin önemi yanında kültürel sportif ahlaki dini etik ve bilimsel faaliyetler ile desteklenmesi gerektiği  belirtildi.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.226290