Bakan Arslan teşekküre geliyor

Bakan Arslan teşekküre geliyor

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve 27’nci Dönem Milletvekili Seçimleri’nde AK Parti’den 2 milletvekilini meclise çıkaran hemşehrilerine teşekkür etmek için ziyaretlerde bulunmak üzere yarın 2 Temmuz Pazartesi günü Kars’a geliyor.

Bakan Arslan teşekküre geliyor


Bakan Arslan teşekküre geliyor

KAFKAS HABER AJANSI

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve 27’nci Dönem Milletvekili Seçimleri’nde AK Parti’den 2 milletvekilini meclise çıkaran hemşehrilerine teşekkür etmek için ziyaretlerde bulunmak üzere 2 Temmuz Pazartesi günü Kars’a geliyor.

Havayoluyla Kars’a gelecek olan Bakan Arslan ilk olarak milletvekili mazbsata alım törenine katılacak. Buradan Sarıkamış’a geçerek AK Parti ilçe başkanlığını ziyaret edecek. Bakan Arslan, Selim ilçesinde de ilçe başkanlığını ziyaret ettikten sonra Digor ziyaretini gerçekleştirecek. Akşam saatlerinde il merkezine geçerek İnönü Caddesi’nde Karayolları tarafından yaptırılan yol ve kaldırım çalışmalarını yerinde inceleyecek.

Bakan Arslan 3 temmuz Salı günkü ilk ziyaretini ise Kağızman’a yapacak. İlçe başkanlığı ziyaretinin ardından da Akyaka, Arpaçay ve Susuz ilçelerinde de AK Parti ilçe başkanlıklarını ziyaret ettikten sonra il merkezine dönerek valiliğe gidecek.

Bakan Arslan bu ziyaretini de tamamladıktan sonra akşam saatlerinde havayoluyla Ankara’ya dönecek.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI
Bu Haberin Manşeti :

Bakan Arslan teşekküre geliyor
Bugün Atılan Manşetleri Görmek İçin TIKLAYINIZ
Etiketler :   Bakan Arslan teşekküre geliyor   
<< Önceki Haber Bakan Arslan teşekküre geliyor Sonraki Haber >>

Bakan Arslan teşekküre geliyor

DMCA.com Protection Status

Bakan Arslan teşekküre geliyor

  Yukleme: 0.098023