• 24 Haziran 2019 Pazartesi

Bartın’da Konya Mutfağı

"Bartın’da Konya Mutfağı"

KOSGEB Genç Girişimci Desteğiyle “Konya Mutfağı” Açıldı

Bartın’da Konya Mutfağı

KAFKAS HABER AJANSI

KOSGEB Genç Girişimci Desteğiyle “Konya Mutfağı” Açıldı

Vali Nusret DİRİM, KOSGEB Genç Girişimci Desteği’nden faydalanarak Konya lezzetlerini Bartınlıların hizmetine sunan genç girişimci Muhammet Raşit TEKE’ye ait “Konya Mutfağı”nın açılışına katıldı.

Kemerköprü Mahallesi Elmalık Sokak’ta hizmete açılan Konya Mutfağı’nın açılışına Belediye Başkanı Cemal Akın, AK Parti İl Başkanı Turhan Kalaycı, İl Müftüsü Mahmut Gündüz, KOSGEB İl Müdürü Abdurrahman Usta, İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Abdulsetter Bayram, İl Kültür ve Turizm Müdürü Fuat Dursun, İl Milli Eğitim Müdürü Yaşar Demir ve davetliler katıldı.

İl Müftüsü Mahmut Gündüz tarafından yapılan duanın ardından Vali DİRİM ve protokol üyelerince işletmenin açılış kurdelesi kesildi.

İşletme Sahibinden Konya Lezzetleri ile ilgili bilgi alan Vali Dirim, genç girişimciyi tebrik ederek işyerinin hayırlı ve bereketli olmasını diledi.

Yapılan ikram ile açılış sona erdi.

(BA-BA-S) BARTIN (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.213812