Başkan Alibeyoğlu Kafkas Üniversitesini Kazanan Öğrencileri Tebrik Etti

"Başkan Alibeyoğlu Kafkas Üniversitesini Kazanan Öğrencileri Tebrik Etti"

Üniversite yerleştirme sonuçları açıklandı. Kars Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ertuğrul Alibeyoğlu, Kafkas Üniversitesi'ni kazanan öğrenciler için bir mesaj yayımladı.

Başkan Alibeyoğlu Kafkas Üniversitesini Kazanan Öğrencileri Tebrik Etti

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Üniversite yerleştirme sonuçları açıklandı. Kars Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ertuğrul Alibeyoğlu, Kafkas Üniversitesi'ni kazanan öğrenciler için bir mesaj yayımladı.

Başkan Alibeyoğlu mesajında şu ifadelere yer verdi:

Sevgili öğrenciler;

Uzun ve yorucu bir sınav maratonunu başardınız, doğru ve isabetli bir tercihle Kafkas Üniversitesi ailesine katıldınız. İlimizi tercih edip aramıza katıldığınız için teşekkür ediyor, üstün başarınızdan dolayı sizleri kutluyorum.

Üniversiteler, sadece profesyonel meslek sahibi insanların yetiştirildiği yerler olmayıp, çalışma hayatınızda gerekli bilgi, beceri ve yetkinliklerin yanı sıra, kişiliğinizi oluşturacak entelektüel birikimi de sağlayan kurumlardır. Kafkas Üniversitesi de dünyaya açık, analiz yetileri gelişmiş, sosyal iletişim becerileri yüksek, liderlik kabiliyetleri güçlenmiş nitelikli mezunlar yetiştirmeği misyon haline getirmiş bir üniversitedir. Bu bağlamda Kafkas Üniversitesi’ni tercih etmekle en doğru kararı vermiş olduğunuza yürekten inanıyorum.

Sevgili öğrenciler,

Geleceğimizin birer temsilcisi olarak, Kafkas Üniversitesi'nde öğrenim gördüğünüz sürede bizlere emanetsiniz. Yaşadığımız bilgi çağında kampüs içi ve dışı ortamların sürekli öğrenmeyi destekleyecek bir atmosferde olması çok önemlidir. Ayrıca, sizlere iyi bir gelecek sağlamanın yanı sıra, en iyi koşullarda yaşama ve sosyalleşmenizden de tüm Karslılar olarak sorumluyuz. Bu konuda Kars Ticaret ve Sanayi Odası, kampüs dışında siz değerli öğrencilerimizi sürekli gelişen imkanları ile en iyi şekilde ağırlamaya hazır olacaktır.

Hayatınızı şekillendireceğiniz bu en önemli evrede, Tüm Kars halkı olarak yanınızda olacağız.

İlimizi seçtiğiniz ve Kafkas Üniversitesi ailesine katıldığınız için sizleri tekrar kutluyorum.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.234706