• ÖGEL TEPE REKLAM

Başkan Çalkın, AK Parti’nin kongre tarihlerini açıkladı

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK Başkan Çalkın, AK Parti’nin kongre tarihlerini açıkladı

  • 25 Şubat 2020 23:28
  • A
  • A

Başkan Çalkın, AK Parti’nin kongre tarihlerini açıkladı

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

AK parti Kars İl Başkanı Adem Çalkın, 7. Olağan Kongresi ile ilgili düzenlediği basın toplantısında ilçelerin kongre tarihlerini açıkladı.

Çalkın, “29 Şubat 2020 tarihinde Merkez ve Susuz, 07 Mart 2020 tarihinde Sarıkamış ve Selim, 15 Mart 2020 tarihinde Akyaka ve Arpaçay, 28 Mart 2020 tarihinde Digor ve Kağızman İlçe Kongreleri yapılacak. Bu süreçte birlik, beraberlik, kardeşlik ve AK Partimize yakışır bir şekilde inşallah kongrelerimizi tamamlayacağız.” Diye konuştu

Kars halkını kongrelere katılmaya davet eden Başkan Çalkın, Cumartesi günü yapılması planlanan Susuz ve Merkez İlçe Kongrelerine Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, 65. Dönem Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Kars Milletvekili Ahmet Aralan, TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Başkanı Kars Milletvekili Prof. Dr. Yunus Kılıç ve İl Koordinatörü Reşit Polat’ın katılmasının beklendiğini ifade etti.

Başkan Çalkın ayrıca, hemen hemen bütün kongreleri Genel Başkan Yardımcılarının katılımıyla gerçekleştireceklerinin de altını çizdi.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.