• 21 Ağustos 2019 Çarşamba

Başkan Karaçanta’dan “Sıcak Yuva Tok Karın” buluşması

"Başkan Karaçanta’dan “Sıcak Yuva Tok Karın” buluşması"

Kars Belediye Başkanlığı’nca finanse edilen “Sıcak Yuva Tok Karın” evde bakım hizmeti kapsamında bakımları yapılan 29 kişiyle iftar yemeğinde bir araya gelindi.

Başkan Karaçanta’dan “Sıcak Yuva Tok Karın” buluşması

KAFKAS HABER AJANSI

BAŞKAN KARAÇANTA’DAN ANLAMLI İFTAR BULUŞMASI

Kars Belediye Başkanlığı’nca finanse edilen “Sıcak Yuva Tok Karın” evde bakım hizmeti kapsamında bakımları yapılan 29 kişiyle iftar yemeğinde bir araya gelindi.

Belediye Başkanı Murtaza Karaçanta, eşi Figen Karaçanta, başkan yardımcıları, özel kalem müdürü, Evde Bakım hizmet sorumlusu ve birim personellerinin katıldığı iftar buluşması anlamlı görüntülere sahne oldu.

Aile ortamında geçen buluşmada Belediye Başkanı Murtaza Karaçanta ile sohbet eden vatandaşlar hem fikir alış-verişinde bulundular ve sorunlarını ilettiler. Karşılıklı muhabbetin kurulduğu iftar yemeği anlamına binaen sorunların çözümü, hem dert olma ve paylaşma kültürünün de en güzel örneklerinden birini oluşturdu.

Kendileri adına düzenlenen yemek daveti için Başkan Karaçanta’ya teşekkür eden vatandaşlar, çok memnun olduklarını belirterek, aldıkları bakım, sağlık ve temizlik hizmeti için de ayrıca teşekkürlerini ilettiler.

Başkan Karaçanta da, “Bizler Belediye olarak sosyal sorumluluk çerçevesinde hareket etmekteyiz. Bizlerin görevi sizlerin yanında olmak, sorunlarıyla bütünleşmek ve sorunları çözüme kavuşturmaktır. Sizlerin mutluluğu bizlere güç vermektedir. Hizmetlerimizde asl olan vatandaş memnuniyeti özellikle de bu anlamlı iftar buluşmasında bütünleşmiştir. Sizleri görmek ve yüzlerine yansıyan mutlulukları hissetmek gerçekten de bizleri son derece memnun etmiştir.” dedi.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI

 

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.218181