Ben okudum sıra sende!

"Ben okudum sıra sende!"

Kars Anadolu İmam Hatip Lisesi Kültür ve Edebiyat Kulübü’nün başlatmış olduğu, ’Kardeş Okula Kitap Kumbarası Götürme’ etkinliği amacına ulaştı.

Ben okudum sıra sende!

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

‘’HER ŞEYDEN ÖNCE İYİ OLALIM, SONRA MUTLU OLURUZ.’’

J.J.ROUSSEAU

 ‘’iyilik insanları birbirine bağlayan altın zincirdir’’

GOETHE

Kars Anadolu İmam Hatip Lisesi Kültür ve Edebiyat Kulübü’nün başlatmış olduğu, ’Kardeş Okula Kitap Kumbarası Götürme’ etkinliği  amacına ulaştı.

Etkinlik çerçevesinde, kentte bulunan Melikşah İlkokulu ve Aydın Tanrıverdi Ortaokulu, Okul Müdürü Abdullah Aras, Kültür ve Edebiyat Kulübü öğretmeni Gülsemra Gök ve kulüp öğrencileri tarafından ziyaret edildi. Kars Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinin okuduktan sonra kardeşlerine vermek üzere biriktirdiği kitaplar ziyaret esnasında miniklere dağıtıldı.

Okul idaresi, “Okulumuzda başlatılan kampanyanın tüm öğrencilere fayda vermiş olmasını temenni ediyor, bu anlamlı etkinliği başlatan Kültür ve Edebiyat Kulübü’nün Öğrencilerine ve kulüp rehber öğretmeni eden Sayın Gül Semra GÖK ‘ e, teşekkür ederiz” mesajını paylaştı.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

 

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.370324