Bereket ve Çalışma Ayı

"Bereket ve Çalışma Ayı "

Her zaman ve dönemde olduğu gibi mesleki çalışmalarını eksiksiz bir şekilde yerine getiren Kars Anadolu İmam Hatip Lisesi, Ramazan ayına da büyük bir gayret ve iştiyak ile başladı.

Bereket ve Çalışma Ayı "Ramazan"

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Her zaman ve dönemde olduğu gibi mesleki çalışmalarını eksiksiz bir şekilde yerine getiren Kars Anadolu İmam Hatip Lisesi, Ramazan ayına da büyük bir gayret ve iştiyak ile başladı. Ramazan ayında yapılacak etkinliklerle ilgili olarak evvela 03.05.2019 tarihinde bir toplantı gerçekleştirildi. Buna göre yapılması belirlenen etkinlikler de hem zamanında planlandı hem de zamanında gerçekleştirildi.

İlk olarak 06.05.2019 tarihinde Mukabele uygulaması ile başlanıldı. İki hafızımız İstasyon ve Fethiye Camilerinde mukabele okumalarına başlarken, okulumuz mescidinde de okumalar başlatıldı.

İkinci olarak aynı gün pansiyonda bulunan öğrencilerimizden oluşan iki ekipten biri okulumuz idarecileri ve meslek dersleri öğretmenleri denetiminde teravih namazı uygulamasına gitmeye başladılar.

Merkezde Kars’ı fethettik. Genç hatipler Kars merkez de 16 camide 10.05.2019 tarihinde Minber ve Mihrab ‘larda Kars halkının gönlünü fethettiler.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.241841