Bereket ve Çalışma Ayı

Bereket ve Çalışma Ayı

Her zaman ve dönemde olduğu gibi mesleki çalışmalarını eksiksiz bir şekilde yerine getiren Kars Anadolu İmam Hatip Lisesi, Ramazan ayına da büyük bir gayret ve iştiyak ile başladı.

Bereket ve Çalışma Ayı


Bereket ve Çalışma Ayı "Ramazan"

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Her zaman ve dönemde olduğu gibi mesleki çalışmalarını eksiksiz bir şekilde yerine getiren Kars Anadolu İmam Hatip Lisesi, Ramazan ayına da büyük bir gayret ve iştiyak ile başladı. Ramazan ayında yapılacak etkinliklerle ilgili olarak evvela 03.05.2019 tarihinde bir toplantı gerçekleştirildi. Buna göre yapılması belirlenen etkinlikler de hem zamanında planlandı hem de zamanında gerçekleştirildi.

İlk olarak 06.05.2019 tarihinde Mukabele uygulaması ile başlanıldı. İki hafızımız İstasyon ve Fethiye Camilerinde mukabele okumalarına başlarken, okulumuz mescidinde de okumalar başlatıldı.

İkinci olarak aynı gün pansiyonda bulunan öğrencilerimizden oluşan iki ekipten biri okulumuz idarecileri ve meslek dersleri öğretmenleri denetiminde teravih namazı uygulamasına gitmeye başladılar.

Merkezde Kars’ı fethettik. Genç hatipler Kars merkez de 16 camide 10.05.2019 tarihinde Minber ve Mihrab ‘larda Kars halkının gönlünü fethettiler.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK
Bu Haberin Manşeti :

Bereket ve Çalışma Ayı
Bugün Atılan Manşetleri Görmek İçin TIKLAYINIZ
Etiketler :   Bereket ve Çalışma Ayı haberleri  ramazan ayı haberleri  imam hatip lisesi haberleri  kars haberleri   
<< Önceki Haber Bereket ve Çalışma Ayı Sonraki Haber >>

Bereket ve Çalışma Ayı

DMCA.com Protection Status

Bereket ve Çalışma Ayı

  Yukleme: 0.208272