• 18 Eylül 2019 Çarşamba

Beyaz TV Ekopazar’da Bu Hafta Kars ve Valisi Var

"Beyaz TV Ekopazar’da Bu Hafta Kars ve Valisi Var"

EKOPAZAR'DA BU HAFTA ŞEHRİN ÇEHRESİNİ DEĞİŞTİRECEK ÇALIŞMALARIYLA DİKKAT ÇEKEN VE KARS'A GELDİĞİNDEN BERİ FARK YARATAN VALİ TÜRKER ÖKSÜZ VAR

Beyaz TV Ekopazar’da Bu Hafta Kars ve Valisi Var

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

(17 MART 2019 PAZAR günü SAAT: 14:00’de)

EKOPAZAR'DA BU HAFTA ŞEHRİN ÇEHRESİNİ DEĞİŞTİRECEK ÇALIŞMALARIYLA DİKKAT ÇEKEN VE KARS'A GELDİĞİNDEN BERİ FARK YARATAN VALİ TÜRKER ÖKSÜZ VAR

Kars’ta göreve başladığı günden bu yana önemli ve dikkat çekici adımlar atan, halkın ayağına kadar giderek sorunlarını dinleyen, çözüm odaklı çalışan Vali Türker Öksüz bu hafta Beyaz TV’de Ekopazar’da Karsla ilgili soruları cevaplayacak.

Ekovitrin Medya Grubunun hazırladığı, BEYAZ TV’de yayınlanan EKOPAZAR, ekonomi dünyasındaki en son gelişmeleri ekrana yansıtıyor.  İş dünyasının tam 19 yıldır aralıksız takip ettiği, ekranların en çok izlenen ekonomi programı EKOPAZAR, Ekonominin nabzını tutmaya devam ediyor.

EKOPAZAR BU HAFTA SERHAT ŞEHİR KARS’A GÖTÜRÜYOR SİZLERİ

Anadolu’nun en eski yerleşim yerlerinden biri olan Kars, son dönemde güzel gelişmelere sahne oluyor. Geçtiğimiz yıl cumhurbaşkanlığı kararnamesiyle Kars’a vali olarak atanan Türker Öksüz, şehrin çehresini değiştirecek çalışmalarıyla dikkat çekiyor. Vali Türker Öksüz ile gerçekleştirdiğimiz özel röportajı bu hafta Ekopazar’da izleyebilirsiniz.

Ağrı, Ardahan, Iğdır ve Kars şehirlerinin kendi potansiyellerini kullanarak kalkınmalarına öncülük etmek amacıyla faaliyet sürdüren Serhat Kalkınma Ajansı’nın faaliyetleri bu hafta Ekopazar’da yer verildi.

Bölgenin turizm değerlerini uluslararası arenaya taşımak için çalışmalar yürüten Serhat Kalkınma Ajansı, bu yıl beşincisi gerçekleştirilen Sarıkamış Kış Oyunları Festivali’nin de önemli mimarlarından biri.

Ekopazar’da bu hafta Türkiye’nin tek kış oyunları festivali olan “Sarıkamış kış oyunları festivali” yer alıyor. Bu yıl beşincisi düzenlenen festival, renkli görüntülere sahne oldu. Festivalden kameralara yansıyanlar bu hafta Ekopazar’da.

Bu hafta, EKOPAZAR / 17 MART  2019  PAZAR günü  saat: 14:00’de  BEYAZ TV’de CANLI YAYIN  www.beyaztv.com.tr  internet adresinden EKOPAZAR’ı  17  MART 2019   PAZAR günü  Saat : 14:00’de canlı olarak izleyebilirsiniz.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.235770