• 26 Ağustos 2019 Pazartesi

Binlerce Öğrencinin Kalbine Dokundular

"Binlerce Öğrencinin Kalbine Dokundular"

TÜGVA Kars Temsilciliğimiz tarafından Kars’ta bulunan köy okullarındaki binlerce öğrenciye çeşitli ihtiyaç malzemeleri gönderildi.

Binlerce Öğrencinin Kalbine Dokundular

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

TÜGVA Kars Temsilciliğimiz tarafından Kars’ta bulunan köy okullarındaki binlerce öğrenciye çeşitli ihtiyaç malzemeleri gönderildi.

Kars Temsilciliğimiz ağır kış koşularının hüküm sürdüğü Kars’ta, köy okullarında eğitim gören öğrencilere kıyafet( mont, bot, kazak, pantolon, bere, eldiven, atkı vs.) ve kırtasiye malzemeleri( defter, kalem, kuru-sulu boya vs.) yardımında bulundu. Yapılan yardımlar öğrencilerin yüzlerinde tebessüm oluşturdu.

Kalbe Dokunmak ve O Kalbin Umutlarını Gerçekleştirmek İçin Adımlar Atıyoruz

Köy okullarında eğitim gören öğrencilere yardımda bulunmanın mutluluğunu dile getiren TÜGVA Kars Temsilcimiz Yusuf Canpolat, “Hayallerini gerçekleştirmek, yarınlara umut olmak ve hayatına anlam katmak için çabalayan fakat imkanların yokluğu kendilerine set olan insanların varlığını göz etmeye çalışmak bilinciyle gerçekleştirdiğimiz bu etkinlikler yüzlerde tebessüm, dillerde dua olabildiyse ne mutlu bizlere. TÜGVA Kars Temsilciliği olarak biz kalbe dokunmak ve o kalbin umutlarını gerçekleştirmek için adımlar atıyoruz. Geleceğe mutlu ve umutlu bir nesil taşımak bizlerin elinde” ifadelerini kullandı.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.212609