• 21 Ağustos 2019 Çarşamba

Bir ajanlık eksikti: TRT, Davutoğlu'nu böyle takip etmiş

"Bir ajanlık eksikti: TRT, Davutoğlu'nu böyle takip etmiş"

Milli Gazete, TRT'nin Ahmet Davutoğlu'nun Diyarbakır programını logosuz iki ayrı kamerayla takip ettiğini söyledi...

Yeni parti kuracağı ve Diyarbakır’da partiye dair açıklamalar yapacağı ileri sürülen eski Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun beklenen ziyareti geçen gün gerçekleşmişti. “Gönül Köprüsü Platformu” tarafından düzenlenen iftar etkinliğine katılan Davutoğlu’nun programa bazı eski AKP'li vekiller ve yöneticiler, STK temsilcileri, akademisyenler ve davetliler katılmıştı. 

Milli Gazete'nin haberine göre TRT, daha önce başka bölgelerde izlemediği Ahmet Davutoğlu’nu, Diyarbakır'da iki ayrı kamerayla takip etti.

Erdoğan'ın emriyle koltuğunu bırakmak zorunda kalan eski Başbakan Davutoğlu, ''Parti kuracak mısınız" sorusuna, "Gerekeni konuşmamda söyledim. Önemli olan memleketimizin en iyi şekilde geleceğe hazırlanması" yanıtını vererek “Türkiye 12 Eylül döneminden kalma özgürlüğü feda eden bir anlayış ile diğer taraftan hendeklere kadar giden kamu düzenini yok sayan bir kaos ortamı arasında gerildi durdu. Şimdi bu kısır döngüyü kırmanın vaktidir” diye konuşmuştu.

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.219308