• 22 Ağustos 2019 Perşembe

“Böyle Olmaz Ayhan Bilgen”

"“Böyle Olmaz Ayhan Bilgen”"

İYİ Parti Kars Belediye Başkan Adayı Settar Kaya’nın “Böyle Olmaz Ayhan Bilgen” paylaşımı:

“Böyle Olmaz Ayhan Bilgen”

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

İYİ Parti Kars Belediye Başkan Adayı Settar Kaya’nın “Böyle Olmaz Ayhan Bilgen” paylaşımı:

Sizin entellektüel birikiminize eyvallah.

Ancak unutmayın kamu yönetimi,idarecilik davranışı,devlet işleyişi farklı bir alan.

Son iki gündür gösterdiğiniz tutum ve davranış bu açıdan kafalarda soru işareti oluşturmaya başladı bile.Ne aceleniz var?Sonuçlar resmen ilan edilmeden,mazbatanızı almadan belediyenin kapısından ayrılmamanız şık olmuyor.

"Dosyaları taşıyorlar,yolsuzluklarını kapatıyorlar" türünden açıklamalarınızda bir acemilik göstergesi.Hele "işe gelmeyen personel var,devam çizelgesini imzalamamışlar" ifadeleri üst düzey bir idareciye yakışmaz.Seçim döneminde sıkça kullandığınız belediyenin araçlarında benzin yok propogandanıza,bugün "personele sordum kağıt yokmuş"u eklemeniz doğrusu kabak tadı verdi.İyi bir başlangıc yapmıyorsunuz.Profesyonel bir idareci güveni vermiyorsunuz bilginiz olsun.

Belediyenin çalışmalarını beğenmeyen vatandaş sizi seçmiştir.Ağırlığınızı koruyun,resmi süreç tamamlansın,mazbatanızı alın,devir teslim yapılsın,sonra istediğinizi yaparsınız.Unutmayınız ki elektronik çağda yaşıyoruz,kağıt kaçırmayla,dosya kaybetmeyle kurumlarda yapılan iş ve işlemler ortadan kaldırılamaz.Siyasi müdahaleler nedeniyle sadece Kars belediyesi değil,Türkiye'de birçok belediyenin iş ve işlemlerinde yığınla sakatlık var.Kaldı ki sizin partinize ait belediyeler hakkında çok daha farklı iddialar olduğu bir gerçek.Bunları da konuşuruz.Telaşlanmayın,heyecan yapmayın,sakin olun...

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.241677