Bugün Sizdeyiz

Bugün Sizdeyiz

Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürlüğü tarafından yürütülen ve sürekli bir proje haline gelen "Bugün Sizdeyiz" projesi kapsamında Okulda görev yapan tüm idareci ve öğretmenler 24 Nisan 2018 tarihinden itibaren okul dışında veli - ev ziyaretleri gerçekleştirdiler.

Bugün Sizdeyiz


Bugün Sizdeyiz

KAFKAS HABER AJANSI

Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürlüğü tarafından yürütülen ve sürekli bir proje haline gelen  "Bugün Sizdeyiz" projesi kapsamında Okulda görev yapan tüm idareci ve öğretmenler 24 Nisan 2018 tarihinden itibaren okul dışında veli - ev ziyaretleri gerçekleştirdiler.

 Bu projede amaç; Öğrencilerin aileleri ile tanışıp, öğrencinin yaşadığı ortamı yakından gözlemlemek, Velinin okul hakkındaki eleştirilerini ve isteklerini belirlemek, Ders başarısı düşük olan, devamsızlık yapan, sınıf tekrarı yapma ve okul terk riski taşıyan” öğrenci aileleri ile irtibata geçmek ve önlemler konusunda fikir alışverişinde bulunmak, Akademik başarının arttırılması ve öğrencilerin bu yönde teşvik edilmesi için okul idaresi, sınıf rehber öğretmenleri, Okul rehberlik servisi ve okul meclisinin çalışmaları hakkında bilgi vermek ve veliden fikir almak.

Bu proje aslında eğitim öğretimin sadece okulda ders anlatmaktan ibaret olmadığını, eğitim öğretimin paydaşları olan okul –öğretmen –öğrenci- veli işbirliğinin önemini, öğretmenlik mesleğinin zorluklarını ön plana çıkartan toplumsal bir proje.

Okul idaresi, “Bu anlamda bizleri yalnız bırakmayan ve projeye dahil olan tüm idareci ve öğretmen arkadaşlarıma, bizleri misafir ederken gösterdikleri ilgi ve alakadan dolayı velilerimize çok çok teşekkür ediyoruz” mesajını paylaştı.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI
Bu Haberin Manşeti :

Bugün Sizdeyiz
Bugün Atılan Manşetleri Görmek İçin TIKLAYINIZ
Etiketler :  

Bugün Sizdeyiz

DMCA.com Protection Status

Bugün Sizdeyiz

  Yukleme: 0.060251